На Перше травня у Києві згадали про історію та розповіли про євроінтеграцію

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

Сьогодні у Києві біля пам’ятника Івану Франку пройшла першотравнева акція. За словами учасників заходу з організації «Соціальний рух», в Україні саме Франко заклав традицію першотравня, долучившись до акції «Львівська маївка» у 1890 році. Основним завданням вони проголосили боротьбу проти влади олігархів та російського імперіалізму. У заході взяли участь до 40-60 осіб. 

\r\n

За словами одного з активістів, юриста Віталія Дудіна, наразі українські наймані працівники не мають іншого вибору, окрім боротьби за свої права. Оскільки наразі у нас найнижча зарплата в Європі, одна з найменших відпусток, високий рівень тінізації та порушень зі сторони роботодавців. Також влада лобіює прийняття нового Трудового кодексу, норми якого суперечать інтересам більшості громадян.

\r\nhttps://www.youtube.com/watch?v=6ft33C0_XFw&feature=youtu.be\r\n

Також в ході заходу виступав економіст Захар Попович, який наголосив, що виведення грошей олігархами в офшори є спільною проблемою для всього світу. Однак саме в Україні влада. не побоюючись суспільного тиску, приймає закони, які дозволяють робити це легально. За його словами, саме тому потрібна адекватна політична сила, яка не дозволятиме цього.

\r\n

У свою чергу історик політолог Денис Пілаш наголосив, що ліві політичні сили в Україні на початку минулого сторіччя мали дуже багато прихильників  від вищезгаданого Франка, до Лесі Українки, Винниченка, Грушевського і т.д. І нинішні спроби переписати історію в консервативно-націоналістичному ключі свідчать про те, що влада намагається не допустити повторення ситуації зараз.

\r\nhttps://www.youtube.com/watch?v=tW5A14HmLF0&feature=youtu.be\r\n

Також слово взяв лівий активіст Олександр Будило, який заявив, що в Україні ліві мають боротись за евроінтеграцію Росії, а російські - за повернення Україні Криму.

\r\n

В ході акції також виступила колишня операторка одного з телеканалів, яка розповіла про тиск зі сторони екс-роботодавців, який вона відчула після повернення з декрету. З метою створення належних умов на роботі вона закликала створювати профспілки.

\r\nhttps://www.youtube.com/watch?v=xtUwtu3Gs_Y&feature=youtu.be\r\n

Також на мітингу активісти заспівали кілька пісень російського лівого опозиційного гурту \"Аркадій Коц\", які в тому числі присвятили Майдану та кримському анархісту, політв’язню Олександру Кольченко. Зважаючи на те, що Першотравень співпав з Великоднем, концерт розпочався з виконання \"Пісні про Ісуса\" - пісні американських соціалістів.

\r\n

Читайте також: Учасник першотравня у Києві зазнав нападу

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В центре Москвы заметили украинский патриотический автомобиль

В понедельник, 25 сентября, в центре Москвы очевидцы сфотографировали припаркованную у обочины иномарку ярко-красного цвета с российскими номерами и украинским ге....

Це може бути цікавим

Минфин озвучил амбициозный план сокращения госдолга к 2020 году

Министерство финансов намерено к 2020 году снизить соотношение государственного долга к ВВП до 55%....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

​Apple признала неполадки в работе новых "умных" часов

Новые смарт-часы Apple Watch 3 американского производителя Apple могут испытывать проблемы с сетевым соединением....