Галасливі панки з Пенсільванії Anti-Flag скоро в Києві

Місце: клуб Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11

Дата 6 червня 2016 року Квитки: 400-900 грн Зустріч в Facebook Зустріч в Вконтакте Організатор: Happy Music Group

Anti-Flag завжди були більше, ніж музикантами. Вони завжди претендували на роль ідеологів з ультралівими політичними поглядами. Свою позицію вони висловили і в назві групи, і в 20-річної дискографії: заклики до антивоєнного активізму, розкриття тем расизму і корупції, критика зовнішньої політики США, корпоративізму, нерівності доходів в Америці, підтримка прогресивних політичних груп , таких як Greenpeace і Amnesty International, критика методів виведення економіки з кризи, критика методів боротьби з тероризмом адміністрації Буша ... Причому їх діяльність завжди привертала до себе увагу громадськості і преси. У 2004-му член Палати Представників Джим Макдермотт (Jim McDermott) в своїй промові подякував Anti-Flag за те, що вони сприяли залучення молоді до політики.

Починали хлопці в далекому 88-му, змінювали склад, писали перші альбоми в «кустарних» умовах. Але потім під час туру знайомство з Майком (Fat Mike) з групи NOFX, одночасно власником рекорд-лейбла «Fat Wreck Chords», дозволило ви-пустити кілька альбомів на цьому лейблі. Ще через час Anti-Flag створили свій власний рекорд-лейбл «A-F Records», де крім власних альбомів, випускали ще й альбоми інших виконавців. Більш того, активна соціальна позиція отримала підтримку з боку великого лейбла «RCA», який запропонував їм контракт і повну свободу творчості. Неординарний альянс відбувся, і навесні 2006-го  вийшов альбом «For Blood And Empire», що продовжував антибушівські теми.

Зараз група продовжує випускати студійні і живі альбоми, виступати на фестивалях, їздити зі світовими турами, але вже не як молоді борці за справедливість, а в статусі легенд панк-музики. У будь-якому випадку, виступ Anti-Flag в Києві 6-го червня стане історичною подією для багатьох українських меломанів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Львові сміттєвоз насмерть переїхав двох літніх жінок

У неділю сміттєвоз компанії «АВЕ Львів» переїхав двох людей на Сихові....

Це може бути цікавим

Наслідки пожежі на складі боєприпасів під Маріуполем показали за допомогою дрона

Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) за допомогою дрона продемонструвала наслідки пожежі, яка сталася 22 вересня на складі боєприпасів поблизу Маріуполя....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Черном море нашли десятки древних кораблей различных эпох

Археологи у побережья Болгарии обнаружили на дне Черного моря десятки римских, византийских и османских кораблей....