Чим зайнятися по дорозі на роботу

В дорозі на роботу «білі комірці» проводять у середньому годину часу. Перебуваючи в транспорті, найчастіше слухають музику і читають. Більшість дізнається новини із електронних ЗМІ й лише 6% віддають перевагу друкованим виданням. За даними опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua лише чверть опитаних не використовує гаджети по дорозі до офісу.

Ритм життя сучасних «білих комірців» дуже насичений і динамічний. Часу на все катастрофічно не вистачає. Не дивно, що навіть у дорозі на роботу/з роботи офісні працівники намагаються зайнятися чимось корисним або, принаймні, перепочити й відволіктися. У цьому їм допомагають сучасні гаджети і мобільні пристрої.

Як показало опитування hh.ua, трохи менше половини «білих комірців», перебуваючи в транспорті, слухають музику. До меломанів належать як ті, хто їде на роботу в громадському транспорті, так і ті, хто добирається на особистому автомобілі. Третина опитаних, незважаючи на погане освітлення й тряску, читають книги та газети. І майже стільки ж просто дивляться по сторонам. Кожен сьомий знаходиться за кермом і на сторонні дії не відволікається. Один із восьми намагається дрімати, і стільки ж переглядають новини та погоду. Цікаво, що десята частина офісних працівників, навіть знаходячись у транспорті, повністю поглинуті роботою — вирішують нагальні питання і відповідають на телефонні дзвінки. Серед тих, хто готується до роботи, майже вдвічі більше топ-менеджерів.

Значно рідше «білі комірці» просто «вбивають» час — дивляться серіали або грають у комп’ютерні ігри. Крім запропонованих варіантів, вони зазначали, що слухають аудіокниги, вивчають іноземні мови, читають професійну літературу й книги із саморозвитку.

Згідно опитування, більше половини, перебуваючи в дорозі, в основному читають електронні ЗМІ. Серед молодих людей у віці до 35 років цей відсоток ще вищий. Лише 6% читають друковані видання. Майже третина слухають радіо. І ще восьма частина опитаних не слухає і не дивиться новини в дорозі.

Найзручнішим гаджетом для використання в транспорті є смартфон або телефон. Дві третини опитаних віддають перевагу саме цим мобільним пристроям. Десята частина користується букрідерами. Ще стільки ж слухають плеєр. І лише 7% «білих комірців» є користувачами планшетів.

Тільки 1% бере із собою ноутбук або нетбук, що передусім пов’язано з розміром і недостатньою портативністю цих пристроїв. Варто також відзначити, що чверть опитаних взагалі не користуються мобільними пристроями, прямуючи на роботу.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в березні 2016 року. В опитуванні взяли участь 892 респонденти із різних регіонів України.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Судебная реформа: станет ли правосудие доступным для граждан

Более того, доступ к судопроизводству усложнится, считает активист ОО «Соціальний рух», юрист Виталий Дудин....

Це може бути цікавим

Лишение сна помогает вылечиться от депрессии в 50% случаев - ученые

Вылечить человека от депрессии можно с помощью депривации сна, то есть частичного или полного его лишения....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

На украинскую певицу напали во время концерта

Концерт Ирины Федишин в Переяславе-Хмельницком едва не сорвался из-за неадекватной фанатки певицы....