Україна повинна продумати плани фізичного знищення лідерів "ЛДНР"

21 квітня 1996 р у селища Гехи-Чу в Чечні був убитий перший президент Чеченської Республики Ічкерія Джохар Дудаєв. За офіційною версією Дудаєв був убитий внаслідок удару з літака ракетою з лазерною головкою самонаведення за сигналом супутникового телефону. За офіційною інформацією Джохар незадовго до смерті розмовляв з Єльциним. Але в одному з інтерв"ю вдова Дудаєва Алла повідомила про те, що її чоловік говорив з Костянтином Боровим, а не з Єльциним.

Цю інформацію підтвердив і сам політик, сказавши, що дійсно розмовляв з Дудаєвим по телефону 21 квітня приблизно о шостій вечора, і розмова перервалася.

"Я не впевнений на сто відсотків, що ракетний удар стався під час нашої останньої розмови з ним. Але більше на зв'язок він зі мною не виходив", - зазначав Боровий.

За інформацією російських спеціальних служб інформаторів, які повідомили про місце та час радіосеансу Дудаєва, довелося купити. За їхні послуги їм заплатили мільйон доларів, причому торгівлю почали з двох мільйонів.

Останньою краплею, яка змусіла політичне керівництво Росії піти на рішучий крок став напад бойовиків на колону 245-го мотострілецького полку в середині квітня 1996 року в Шатойському районі Чечні, під Яриш-Марди. Тоді було вбито близько 90 вояків ЗС РФ, 50 отримали поранення. Після цього Єльцин віддав наказ на усунення Дудаєва.

Тепер питання до військового та політичного керівництва України.

Останньою краплею, яка змусила керівництво Росії піти на фізичне усунення лідера чеченської опозиції стала загибель 90 вояків ЗС РФ. Ми маємо в негативі Іловайський, Дебальцевський котли та ДАП. Кількість загиблих українських військовослужбовців у рази перевищує кількість загиблих військовослужбовців ЗС РФ в результаті нападу бойовиків на колону 245-го мотострілецького полку ЗС РФ.

п.Президент, скільки ще повинно загинути українських військовослужбовців щоби Ви прийняли рішення про фізичну ліквідацію лідерів Д/ЛНР?

Невже в країні, яка змушена кожен день оплачувати газ і світло тимчасово окупованим територіям на суму у розмірі 8 млн доларів немає одного млн. доларів щоби заплатити за послуги місцевим інформаторам, які б повідомили про місце знаходження лідерів бойовиків?

На початку збройного заколоту офіційні структури та їх керівники,які відповідали за луганський напрямок, доповіли уряду про недоцільність штурму будівлі СБУ тим самим зпровокувавши цим рішенням ексалацію конфлікту і численні людські жертви.

Я вірю в те, що за цей час ситуація в країні змінилася докорінно і в разі активізації бойових дій з боку бойовиків буде прийнято єдино правильне рішення, яке змінить ситуацію у збройному протистоянні на Сході України на користь ЗСУ.

автор: Дмитро Снєгирьов

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Саакашвили раскрыл тайну Администрации Президента

Бывший глава Одесской ОГА Михаил Саакашвили утверждает, что на первом этаже Администрации Президента размещается целый склад наличности, которую хранят для подку....

Це може бути цікавим

Палеонтологи нашли голубые яйца динозавров

У современных птиц встречаются яйца самых разных оттенков, но и чисто белые – далеко не редкость....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....