Експерт звинуватив Туку у розповсюдженні дезінформації

22 квітня на своїй сторінці у Facebook голова Луганської обласної ВЦА Г. Тука повідомив про те, что Сєвєродонецький міський суд повернув на посаду усуненого від влади мера Сєвєродонецька Валентина Казакова.

«Як я і обіцяв з першого дня Сєвєродонецькіх заколотніків, ми повернули в місто ЗАКОН! Отже, законного мера міста повернуто. Рішення сессій - скасовано. Наступній крок - покарання порушників Закону», - повідомив п. Тука.

Цікаво, що про рішення суду голова військово-цивільної адміністрації повідомляє з посиланням не на саме рішення, а на місцевий сайт SevDon.net. Це показовий момент. Якби очільник Луганської області Тука знайшов час не для дописів у Facebook, а для ознайомлення з рішенням суду,то знав би, що суд задовольнив позов частково. Суд визнав протиправним та скасував рішення міськради про дострокове припинення повноважень міського голови Казакова В.В.

В частині поновлення на посаді мера Казакова В. та негайного виконання рішення суду, суддя відмовив з тієї підстави, що на його думку, Казаков В.В. не звільнений з посади, оскільки відсутній запис про звільнення у трудовій книжці та останній не отримав наказ про звільнення. Тобто,про повернення в місто Закону і виконання своїх обіцянок, про що власне і поінформував громадськість п. Тука, говорити передчасно.

Саме рішення суду не витримує жодної критики, оскільки згідно до ч.11 ст.79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження міського голови припиняються достроково, а відповідна особа звільняється з посади з дня прийняття відповідною радою рішення про дострокове припинення повноважень. Тобто з 16.02.2016 він звільнений, відсутність запису у трудовій книжці не має жодного значення. Ніякий наказ про звільнення в даному випадку не видається.

Такі дії судді є умисними, щоб не допустити негайне поновлення на посаді міського голови Казакова В.В.

«Був розіграний сценарій, що дозволяє нинішній владі в особі Пригеби ще місяць перебувати біля керма міста. Пригеба з метою піару хоче провести ряд заходів в місті на травневі свята. Суд необґрунтовано відмовив в негайному відновленні на посаді мера. Ми плануємо оскаржити рішення даного суду щодо відмови других позовних вимог. Буде подана апеляційна скарга, будемо вимагати її негайного розгляду», - прокоментував рішення суду адвокат Казакова Ігор Слєсарьов.

Примітно,що це далеко не перше повідомлення у Facebook голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації п. Туки, яке не відповідає дійсності. Так, 23 грудня 2015 року і 2 квітня 2016 року на своїй сторінці в Facebook Георгій Тука повідомив про загострення ситуації в Попаснянському районі Луганської області та обстрілах бойовиками позицій ЗСУ з використанням систем РЗВ «Град».

У прес-центрі штабу АТО цю інформацію не підтвердили оскільки, як запевнив по телефону речник прес-центру АТО Віктор Шубець , у них даних про обстріли з «Градів» в тому районі немає.

Втім, не варто дивуватися, якщо джерелом інформації для п. Туки є місцевий сайт. Сподіваюся,що наступна інформація від Г. Туки буде з посиланням на більш перевірене та компетентне джерело. Наприклад, прибиральниця ЛОВЦА тітка Дуся може дати Тукє не лише «перевірену» інформацію, але й пораду у питаннях забезпечення життєдіяльності звільнених районів Луганської області.

Дивні речі, які останнім часом відбуваються в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації, характеризуються всім відомим виразом видатного польського сатирика Єжи Лєца – про те, що він досяг дна, аж тут знизу постукалию

автор: Дмитро Снєгирьов

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....

Це може бути цікавим

В "ДНР" автобусам разрешили выезжать в Россию только через один пункт пропуска

В "ДНР" заявили, что движение нерегулярных пассажирских перевозок в Россию будет осуществляться только через автомобильный пункт пропуска на оккупированной терри....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Парубій підписав "обурливий закон про освіту"

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон України «Про освіту», який передбачає запровадження нових принципів у освітній галузі....