Християни обговорили духовну шкоду йоги, гомеопатії, айкідо і Гаррі Поттера

Католики та православні обговорювали "приховане" зло в поп-культурі, а також шкоду йоги, гомеопатії та айкідо.

Про це повідомляє сайт Релігія в Україні.

Семінар під назвою «Виховувати по-християнськи» відбувся 8 квітня в навчально-виховному комплексі «Нарнія» в Одесі, єдиній римсько-католицькій школі в Україні, зазначає ресурс.

Семінар покликаний відповісти на актуальні проблеми, пов'язані з процесом формуванням молодої особистості. В цьому році було звернуто увагу на проблему окультизму.

Представники як Католицької, так і Православної Церков, а також публіцист з Польщі, лікар і вчитель, що брали участь в семінарі, міркували над питаннями: "Чому християнин не повинен займатися йогою? Наскільки гомеопатичні ліки несуть в собі духовну загрозу? Які ігри, книги і фільми можемо назвати окультними? Чому заняття з айкідо - це токсична загроза для душі? Які капкани приготував злий дух в інтернеті і в комп'ютерних іграх? Чому краще не читати «Гаррі Поттера»"?.

Почесний патронат над семінаром здійснює Генеральне консульство Республіки Польща в Одесі. У вступному слові генеральний консул Даріуш Шевчик зазначив, що без здорової духовності не буде здоровою українського народу.

Греко-католицькі священики о. Ігор Тарас і о. Володимир Ждан представили біблійний генезис сатанізму, а також окультні мотиви в комп'ютерних іграх і фільмах для дітей. Вони розповідали про те, як окультні речі і символи маскуються, щоб сховатися, а люди це використовують як захист (як приклади називалися червона нитка, оберіг, шпильки, ляльки-мотанки, п'ятикутна зірка, покемони, Монстр Хай і т.д.) .

Католики і православні також обговорили в Одесі духовну шкоди йоги, гомеопатії, айкідо і Гаррі Поттера. Протоіерей Ілля Тетерько, звернув увагу на те, що більшість вірян підходять до молитви, до таїнств, ікон, реліквій і т. д. як до магічних речей, забуваючи, що вони допомагають "тільки силою самого Бога".

Монахиня і одночасно лікар-хірург Світлана Гумінська підкреслила небезпеки, пов'язані з нетрадиційною медициною, особливо з гомеопатією, а Роберт Текелі з Польщі (займається вивченням духовних загроз і маніпуляцій особистістю) показував присутність окультизму в деяких явищах сучасної культури:

Є два шляхи пізнання світу: розум і віра. Поп-культура являє зло як щось хороше ... Щоб не піддатися впливу зла, ми повинні жити в глибокому союзі з Богом. ми можемо йти вперед, коли в одній руці маємо віру, а у другий науку, — сказав він.

учасники семінару вважають, що небезпека «прихована» в деяких явищах самої культури: іноді це спорт, медицина, наука або звичайні ігри.

Читайте також: Московський патріархат вирішив захистити Україну від гей-парадів

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Криму окупанти винесли вирок проукраїнському журналісту

В окупованому Сімферополі так званий суд визнав журналіста Миколу Семену винним, "засудивши" до двох років і шести місяців позбавлення волі умовно....

Це може бути цікавим

ФИФА объявила трех претендентов на премию "лучший игрок года"

ФИФА объявила трех финалистов на премию лучшего игрока по итогам 2017 года....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

СБУ нашла новый компромат на Россию

Служба безопасности Украины и военные обнаружили оружие российского производства в районе проведения АТО....