Американка пішки йде через США, щоб привернути увагу до України

Американський аналітик Майя з містечка Фронт Ройял в штаті Вірджинія пішки йде в Каліфорнію, щоб привернути увагу світу до проблем українців, пише depo.ua.

"Hi! I'm Maya. I'm walking across America, and also trying to raise awareness of Ukraine's fight for freedom, and why America should care".

Доброго дня, я Майя і я подорожую Америкою, аби привернути увагу до української боротьби за свободу, і пояснити, чому для США це важливо,– це її перший допис у групі, присвяченій акції.

Восени 2015 року американка Майя розпочала свій онлайн-щоденник і написала про перше тренування.

З 21 листопада по 6 березня вона тренувалася і поступово збільшувала навантаження. В неї страшенно боліли ноги, виявилася хвороба підошов, чорніли нігті на пальцях. Але дівчина вперто тренувалася, поки шостого березня не зібрала рюкзак і не пішла в подорож. За 44 дні Майя пройшла більше 650 кілометрів, побувала в двох штатах та розповіла про Україну десяткам американців.

Вона йде близько п'яти годин на день, проходить 16-20 кілометрів, зупиняється в готелі на відпочинок, вечорі працює, а зранку продовжує свою подорож.

Мабуть, в кожного бувають часи, які призводять нас до питань на кшталт: що я тут роблю? Яка моя мета? Як я можу прожити своє життя більш повно? Я знала, що свої відповіді знайду в ходьбі, тому що вона завжди зцілювала і змінювала мене. Одинадцять років тому я пройшла Єль Каміно де Сантьяго (шлях Святого Іакова) – це старовинний паломницький шлях північною Іспанією, 800 кілометрів, і це був найкращий досвід в моєму житті, і це дійсно сформувало мене як особистість. Я знала, що мені треба знову знайти це місце, щоб стати більш свідомою, змінитися і вирости.

Але Україна завжди була великою частиною моєї особистості, особливо, коли почалася війна з Росією, я активно брала участь в волонтерські роботі і не хотіла відходити від цього заради роботи над собою. Можна було пройти Каміно ще раз, але цього було б замало, щоб навернути увагу до проблем України. Тож, я почала думати, як я можу ходити і поліпшити себе - фізично, розумово, духовно, і в той же час не забувати про Україну. І раптом, знаєте, як лампочкою думка засвітилася – Америка! В ту мить я відчула себе умиротвореною, — пише вона.

Дівчина є американкою, яка народилася в США, проте її батьки є вихідцями зі Львівщини.

Читайте також: В міноборони США назвали умову надання підтримки Україні

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Умань вже з'їхалося понад 21 тисячі паломників-хасидів з 12 країн світу

Вранці 19 вересня до Умані (Черкаська область) з'їхалося 21 600 паломників-хасидів з 12 країн світу на святкування іудейського Нового року (Рош-га-шана)....

Це може бути цікавим

Тела трех давно погибших альпинистов найдены на Эльбрусе

Спасатели обнаружили под западной вершиной Эльбруса с северной стороны тела трех альпинистов....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....