Український уряд вирішив розробити нову стратегію кібер-безпеки

Уряд працює над удосконаленням системи кібер-безпеки України.

Про це заявив депутат Європарламенту, Міністр адміністрування та цифрової реформи Польщі (2011-2013) Міхал Боні під час 9-го Київського Безпекового Форуму.

Український уряд вирішив розробити нову стратегію кібер-безпеки і зараз закриваються слабкі місця на цьому фронті. Що таке справжня стратегія? На мою думку, це перш за все комплексна, правова основа, яка була б якомога більш наближена до європейської основи і діяла у співпраці з натівськими інституціями, — сказав він.

Євродепутат зазначив, що Україна, як і багато інших країн, зараз постає перед кібер-загрозами інформаційної війни.

Але для України це навіть небезпечніше, саме через те, що тут іде війна і продовжується російська агресія, - наголосив він.

Міхал Боні підкреслив доцільність імплементації в Україні всіх правил та вимог безпеки в питаннях інвестицій, телекомунікацій, мережі Інтернет та інформаційних технологій, які існують в ЄС. «Імплементація всіх необхідних стандартів, стандартизація мереж та процедур у цій галузі – це елементи гарантій безпеки», - сказав він, підкресливши важливість сумісності між системами не лише на технічному, але й на семантичному рівні.

Директива ЄС щодо безпеки в галузі інформаційних технологій. Я думаю, що відповідні українські документи мають відповідати цьому документу, - додав Міхал Боні. Він також висловився за впровадження в Україні центрів реагування на комп’ютерні інциденти після консультацій на цю тему з Єврокомісією і окремими країнами-членами ЄС.

Крім того Міхал Боні наголосив на необхідності партнерства в забезпеченні співпраці між українськими та європейськими ЗМІ, залученні журналістів та громадянського суспільства, особливо на місцевому рівні, до кампаній з пропаганди кібер-освіченості населення.

Довідка:

Щорічний міжнародний захід «Київський Безпековий Форум», започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році є платформою для дебатів та обміну досвідом із найактуальніших питань безпеки в Європі та Чорноморському регіоні.

Читайте також: 5 першочергових завдань для соціального блоку уряду

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Преступники ограбили магазин и вернулись обратно в тюрьму

В США четверо заключенных сбежали из тюрьмы в округе Холмс штата Миссисипи, ограбили магазин и вернулись обратно в тюрьму....

Це може бути цікавим

У мережі розгорівся скандал через виділення бійцям АТО землі на смітнику під Києвом

Офіцерам-ділянкам АТО з Київського гарнізону виділили земельні ділянки на смітнику....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У Путіна відповіли на звинувачення Facebook

У прес-службі президента Росії Володимира Путіна заявили, що РФ нібито не займалася розміщенням політичної реклами в Facebook, про що раніше заявили в компанії....