Сформований олігархами уряд буде далі служити клептократії, - депутат

Громадяни, ви знову потрібні на вулицях.

Сформований олігархами уряд буде далі служити клептократії. Кілька порядних людей взяли туди служити ширмами. Якщо вони чинитимуть спротив, їх чекає доля Айвараса.

Так само служитиме клептократії більшість в Парламенті. Вона, на жаль, значно більша, ніж кількість відданих сьогодні за уряд Володимира Гройсмана голосів. Просто сьогодні не було сенсу всіх задіювати. Але для призначення чергового кишенькового Генпрокурора або повернення нам окупованого Донбасу як троянського коня від Путіна клептократія, яка є його найкращим способом послаблювати Україну, здатна зібрати 280-290 голосів в нашому Парламенті.

Що ж в такій ситуації робити?

По-перше, вимагати від нового уряду рішень, які послаблюватимуть силу клептократії. Менше ліцензій, дозволів, контролю. Подальше зниження кількості і ставок податків. Впровадження вже ухвалених нами законів про відкритість в Інтернеті кожної декларації посадовця, кожної платіжки за гроші платників податків, кожної операції з власністю. Це, до речі, не так вже важко, бо олігархи - справжні центри управління клептократією - проти такого не дуже боротиметься.

По-друге, далі боротися за очищення від перевертнів поліції, прокуратури та судів. Це буде в рази важче, бо ці перевертні і є головними охоронцями клептократів. Але без принципового і порядного, наприклад, Генпрокурора ми Україну у них не заберемо.

Нарешті, третій за складністю рівень завдань. Зміна правил, на яких клептократія тримається. Узаконення слідчих комісій Парламенту з правом офіційно отримувати покази свідків. Узаконення процедури імпічменту Президенту. Узаконення люстраційних перевірок всіх кандидатів в народні і депутати і Президенти. Заборона політичної реклами. Перехід до виборів Парламенту за відкритими списками партій.

Таким змінам буде найбільший спротив. Але вони боялися, бояться і боятимуться активних громадян.

Тому Ви знову потрібні на вулицях.

Давайте прямо наступного вівторка, коли Парламент знову збереться голосувати, зустрінемося о 09:30 на площі перед Радою. Щоб провести закон про обрання всіх наступних Генпрокурорів незалежною комісією через відкритий конкурс.

Революція - це зміна і людей, і правил.

автор: Єгор Соболєв

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Порошенко в Канаді обговорив посилення санкцій проти РФ

Президент Петро Порошенко під час візиту у Канаду обговорив з канадськими парламентарями можливе посилення санкцій проти Росії....

Це може бути цікавим

Стало відомо про арешт майна в Україні екс-міністра-втікача часів Януковича

На рухоме і нерухоме майно, а також на всі кошти в Україні екс-міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка суд наклав арешт....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У Саудівській Аравії жінкам вперше дозволили відвідати стадіон

Вперше з моменту заснування Саудівської Аравії жінкам дозволили відвідати Міжнародний стадіон імені Короля Фахда в столиці Ер-Ріяді....