Новий директор "Волиньвугілля" хоче прибрати "неугодних" керівників шахт

Працівники шахти "Бужанська" на Волині звернулися з відкритим листом до президента України, міністра енергетики,  нардепів та місцевих очільників через протиправні дії новопризначеного в.о. директора ДП «Волиньвугілля» Валентина Кисельова, до складу якого входить вказана шахта. 

Про це активістам Соціального руху повідомили члени незалежної профспілки Захист праці, які виступили авторами листа.

За словами шахтарів, відразу ж після призначення Кисельова звільнили всіх “неугодних”. За даними місцевих ЗМІ, директорів нововолинських шахт №1 та №9 вже змінили.

- За проханням переважної більшості працівників шахти Павло Танчев (директор "Бужанської", ред.) відмовився від написання заяви і звільнення з роботи запропонованих Кисельовим  кандидатур. Тепер керівник ДП “Волиньвугілля” діє за брудними правилами – була б людина, а стаття знайдеться, - йдеться у листі шахтарів.

- Ллється бруд з екранів місцевого телебачення, в інтернет-виданнях зі звинуваченнями у масштабних розкраданнях, що в свою чергу стосується багатьох працівників нашого підприємства. Без попереджень присилаються на шахту перевірки за перевірками, тому що попередні не знаходять порушень. Інформація, яка принижує честь і гідність керівників підрозділів уже вилилася на всеукраїнський рівень, була розміщена на офіційному сайті Міністерства енергетики і вугільної промисловості України, що доводить про підтримку неправомірних мір Кисельова В.М. міністром Демчишиним В.В., і в свою чергу наперед доказує, що конкурс на призначення керівника ДП “Волиньвугілля” буде проведено на користь певної особи, - вважають вони.

Гірники наголошують, що в такій ситуації, до якої призвели наші шахти, через постійне недофінансування, люди працюють на зношеному, своїми силами ремонтованому обладнанні, в тяжких гірничо-геологічних умовах – можна знайти зачіпку про порушення до керівника будь-якого підрозділу.

- Припустимо, що директор шахти і припустив у своїй діяльності якісь порушення, та це було зроблено для того, щоб не допустити повної зупинки підприємства. Адже на його плечі випало багато проблем, своїми силами приходилося шукати інвестора, що вже майже вдалося, але, як виявилося, це не входило в плани керівництва державного підприємства і профільного міністерства, - сказано в листі шахтарів.

За словами робітників, своїми діями Кисельов підсилює і так вкрай напружене соціальне становище, адже колектив показав свою позицію, коли не дозволив відсторонити директора неправомірним наказом.

- Від імені колективу ВП “Шахта “Бужанська”, звертаємося до Вас з проханням про захист від неправомірних дій з боку Кисельова В.М. та його “покровителів” та допомогою в об’єктивному проведенні конкурсу на посаду генерального директора ДП “Волиньвугілля”, при можливості з врахуванням думки колективі і усіх профспілкових організацій щодо призначення керівником Борсука Михайла Миколайовича, - йдеться у листі.

Читайте також: На Волині гірники виступили проти звільнення керівництва шахти

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Вчені вперше виявили істоту без мозку, яка може спати

Науковці знайшли вид медуз, які можуть спати навіть без наявності мозку....

Це може бути цікавим

Украинские олигархи на втором месте среди купивших гражданство Кипра

В прошлом году минимум 20 олигархов из Украины купили себе гражданство Кипра и получили паспорт Евросоюза....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У Херсоні з 5 поверху обірвався ліфт з двома дітьми

21 вересня в Херсоні в будинку по вулиці Лавреньова з 5-го поверху впав ліфт, в якому знаходилися діти....