Бурштинокопачів "кришують" у Мінекології, — Волинець

Голова Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) Михайло Волинець звинуватив заступника міністра екології та природних ресурсів України Світлану Коломієць у незаконному сприянні рівненській фірмі «СКТБ-Газотрон» в отриманні спеціального дозволу на дослідно-промислове видобування з надр Рівненської області бурштину.

Про те, що Світлана Коломієць, яка займає в українському уряді посаду заступника міністра екології та природних ресурсів України, є провладним «дахом» для маловідомих фірм для незаконного видобутку бурштину у Рівненській області Михайло Волинець написав на своїй сторінці у Facebook.

Не дивлячись на свій нетривалий досвід роботи в системі державної служби (9 місяців) до призначення на високу посаду в системі центрального органу виконавчої влади, який розпоряджається національними ресурсами українського народу, заступник міністра – керівник апарату вдало опанувала схеми непрозорого розподілу природних ресурсів та корисних копалин на користь комерційних структур, фальсифікації документів з метою виведення в тінь бюджетних коштів та міжнародної фінансової допомоги в особливо великих розмірах й не дивлячись на те, що у прямому ефірі для аудиторії національного рівня нею було озвучено про начебто непричетність до корупційних схем, але документи та офіційні матеріали Кабінету міністрів України, Національного агентства України з питань державної служби, Національної поліції України та інших правоохоронних органів, напряму свідчать про її безпосередню участь в організації корупційних діянь, - йдеться у повідомленні.

Зокрема, актом Нацдержслужби, яким здійснювалась перевірка щодо використання коштів, отриманих Мінприроди за схемою екологічних (зелених) інвестицій у якості компенсації від продажу частини установленої кількості видів парникових газів у рамках виконання зобов’язань сторін Кіотського протоколу до рамкової конвенції ООН про зміну клімату, повністю доведено та документально підтверджено факти зловживань з боку посадових осіб Мінприроди – С.І. Курикіна, С.Л. Коломієць, керівника відповідального структурного підрозділу. Але якщо за результатами зазначеної перевірки в.о. міністра С. І. Курикіна та керівника відповідального структурного підрозділу звільнено, то за підтримки високих покровителів з числа високопосадовців в Уряді, Адміністрації Президента України, Верховній Раді України, Коломієць С.Л. вдалося уникнути відповідальності та ще з більшим ентузіазмом вдатися до поглиблення корупційних проявів у системній діяльності Мінприроди та підпорядкованих структур, - розповідає він.

Волинець повідомив, що за виявленими фактами ним подані відповідні заяви до Національної поліції України, а також до Національного антикорупційного бюро. — Завдяки фаховим та професійним діям уповноваженого з питань антикорупційної діяльності Конфедерації вільних профспілок України, заступника керівника СБУ – генерал-майора Ягуна В.М., представників міжнародних антикорупційних платформ, офіцерського корпусу з числа співробітників правоохоронних органів, в рамках відповідних проваджень здійснюється документування протиправної діяльності високопосадовців Мінприроди, а задокументовані матеріали лягають в доказову основу досудових кримінальних розслідувань за кримінальними правопорушеннями, скоєними з боку гр. Коломієць, її покровителів та поплічників, - написав він.

Читайте також: З копачами бурштину боротиметься спецштаб поліції

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У мережі розгорівся скандал через виділення бійцям АТО землі на смітнику під Києвом

Офіцерам-ділянкам АТО з Київського гарнізону виділили земельні ділянки на смітнику....

Це може бути цікавим

Тимчук вказав на безглуздість пропозицій Путіна по миротворцям на Донбасі

Пропозиція Росії ввести на Донбас миротворців ООН для забезпечення безпеки спостерігачів ОБСЄ є ноу-хау Володимира Путіна в миротворчих місіях і є марним....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

ПСЖ - Баварія: букмекери назвали фаворита матчу Ліги чемпіонів

В рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів ПСЖ у Парижі прийматиме "Баварію"....