В Одесі визначатимуть "кращих" корупціонерів

"Офіс регіонального розвитку" , ГО "Антикорупційна офіс" , ГО "Інститут політичної інформації" за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження" планують нагородити "кращих" корупціонерів Одеської області. Для цього організаціями ініційована корупційна антипремія "вкрадений ДЮК" .

Будь-який з громадян або організацій може номінувати політика, чиновника або організацію, які, на його думку, задіяні в корупційних схемах або вчинили корупційні дії, повідомляє 048.

При цьому, необхідно надати докази корупції (посилання на публікацію в ЗМІ або документи) заповнивши форму. Аналіз отриманих матеріалів, а також відбір номінантів будуть здійснювати провідні експерти в сфері протидії корупції.

- Ми вибираємо кращих красунь, співаків, вболіваємо за футбольні клуби, але вважаємо за краще забути про тих, хто з кожним днем ​​не покладаючи рук працює, в спробах винайти ідеальну корупційну схему! Їх сотні і десятки тисяч, чиновників, які ніколи не збиралися виживати на мізерну зарплату. Вони прийшли, щоб красти і стати кращими у своїй справі. Вони наполегливо, день за днем ​​відточують свою майстерність, щоб нарешті отримати можливість гордо називатися Кращим корупціонером країни! -  кажуть організатори.

Товариство зобов'язане відкинути застарілі стереотипи і дати можливість злодіям отримати визнання. Активісти громадських організацій Одеси вирішили першими піти назустріч цій величезній осередку українського суспільства і заснувати щорічну премію "Вкрадений Дюк".

До 20 квітня у кожного одесита буде можливість назвати кращу на його думку корупційну схему і її автора, просто заповнивши гугл-форму, а після, шляхом відкритого голосування серед них будуть визначені кращі з кращих!

Читайте також: «За» и «против» : Как вернуть в Украину Донбасс

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Личная жизнь и сон делают человека гораздо счастливее, чем куча денег

Фраза «не в деньгах счастье» стала настолько избитой, что чем больше мы ее используем, тем меньше в нее верится....

Це може бути цікавим

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Рух транспорту на Московському мосту обмежено

Рух транспорту на Московському мосту обмежено до однієї смуги в напрямку житлового масиву Троєщина....