У київській школі розгорівся скандал через поведінку вчителів

Поведінка вчителів київської школи № 78 обурила батьків учнів 5А класу і змусила їх хвилюватись за психологічний стан дітей. 17 березня батьки подали кілька скарг, пише Українська правда. Життя.

Перша – директорові на вчителів зарубіжної літератури та основ здоров’я "за жорстке, негуманне ставлення до дітей і казарменні методи виховання, приниження їхніх особистостей".

Наталя та її син – вимушені переселенці з Криму. Вони виїхали до Києва у квітні 2014 року, одразу після псевдореферендуму.

Хлопець пішов до школи, яка була найближче до нового дому. Наталя розповідає, що у школі пішли їм назустріч і прийняли до 4 класу, де процес адаптації проходив добре.

У цьому навчальному році хлопець перейшов до 5А класу, і викладала у нього вже не одна вчителька, а різні учителі.

Згодом він почав скаржитись на головний біль після уроків, бо вчитель кричить, а потім зовсім відмовився йти на урок.

- Перед 8 березня моя дитина сказала мені: не води мене до школи, я не можу там сидіти. Він став сонним і не міг займатись із репетитором з англійської мови, – підтвердила Наталя, мама п’ятикласника.

Схожі проблеми були і у інших учнів класу. Як повідомила Ольга, мама одного з хлопців, – її син ще минулого року мав проблеми зі здоров’ям через стосунки із іншою вчителькою.

Батьки ініціативної групи вирішили записати те, що відбувається у школі. На них чутно, як вчитель основ здоров’я кричить комусь із учнів: Ты нормально себя чувствуешь с самого утреца? Тогда если ты не знаешь, я тебе расскажу. Когда входят в кабинет с утреца, говорят: доброе утро, извините за опоздание. А не вошел и рычишь, как ненормальный.

- Если первый урок у 5А класса, значит, день уже не удался, – каже на записі педагог.

Вчителька також використовує фрази "закрыли рты" і "я не давала тебе слова".

Її колега, вчителька зарубіжної літератури, грубо командує дітям "Встали!", зізнається їм "Если бы вы только знали, как вы меня достали" і звертається до учня "рот свой закрой".

За словами мам учнів Наталі та Ольги, батьківські зібрання у школі не проводились з вересня, а на їхні прохання влаштувати позачергові класний керівник та адміністрація відповідали мовчанням, тож владнати ситуацію не вдавалося.

Тепер вони вимагають відсторонити цих учителів від роботи з 5А.

У свою чергу директор школи Світлана Гаєва заявила, що після прослуховування аудіозаписів було прийнято рішення перевести викладачів до іншого класу: Ці вчителі у цьому класі викладати не будуть. Вони попереджені і у своїх пояснювальних записках пообіцяли таким чином з дітьми більше не спілкуватись.

За словами директорки, школа збирала колектив, який обговорював ситуацію: Вчителі на зборах самі говорили, що вони неправі, і підірвали свій авторитет.

Рішення про дисциплінарне стягнення повинне прийняти Печерське районне управління освіти, до якого звертається директор школи.

Читайте також: Кияни вимагають узаконити виступи музикантів в публічних місцях

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, сколько людей умирает от загрязнения окружающей среды

Выбросы токсичных отходов в воздух, воду и почву каждый год убивают девять миллионов людей и стоят мировой экономике триллионы долларов....

Це може бути цікавим

Дэвид Линч приедет в Киев, чтобы открыть свой фонд

Напомним, что впервые Линч приезжал в Украину еще в 2009 году....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Астрономы объяснили загадочные вспышки на Луне

"У нашего телескопа есть два "глаза"....