Жінка ув’язнила себе в підвалі з 15 котами

Акцію протесту небайдужа до безпритульних тварин Валентина Бедриківська оголосила 23 березня, після того, як працівники жеку поставили решітку на віконце - єдиний вхід в підвал, де жили коти.

Каже, що не вийде з підвалу вінницького будинку по вул. 600-річчя, поки решітку не знімуть.

https://youtu.be/Z_Cqb9CccaI

- Сьогодні о девятій ранку заварили мене, коли я була всередині та годувала тварин, - розповідає пані Валентина, -  Зробили це за постійними скаргами однієї мешканки – Меланії.

Вона вже скарг з 30 написала – куди тільки могла, бо їй заважають тварини. Усім іншим мешканцям не заважають. Бігала ця жінка, бігав зварювальник. Єдине, що вони примудрились, через півтори години відчинити двері, які завжди були закриті.

thumb_169234_photogallery_m

Але я не вийду через двері, я не зраджу своїх тварин.

Безпритульними тваринами Валентина займається вже років 7. Розповідає, що всі тварини у неї з прививками та паспортами, простерилізовані.

Живуть вони в такому підвальчику в зимовий час, коли на вулиці холодно. В цей підвал жінка пролазить лише через це віконечко, іншого доступу в неї немає.

Також Валентина розповіла, що очолює громадську організацію «Звичка оберігати» і з листопада вони простерилізували 25 бездомних кішок по місту.

 - Найстаріша кішка стерилізована більше 9 років тому. Перший час,  до кризи вона фінансово оплачувала, потім стало складніше, і ми робили знижки, а в останні два роки ми  взяли на себе витрати на стерилізацію тварин. Скільки простерилізували за 10 років – не рахували, - каже ветеринар клініки «4 лапи» Рина Очеретяна.

Проект зі стерилізації безпритульних тварин Валентина  подавала на конкурс до міськради разом з іншою ініціативою. Перетворити підвал на «Дім Коте», з лікувальним кабінетом «кототерапії».

В квартири у жінки також живуть коти. Більшість із них з інвалідністю або вилікувані. В квартирі чисто і просторо, зовсім не відчутно запаху кішок.

thumb_169232_photogallery_m

Поруч із підвалом в палісаднику облаштований котодворик – справжній котячий рай.  Жителі будинку, які в той час знаходились поруч, проти котодворика та котопідвалу не мають нічого.thumb_169222_photogallery_m

- У всіх дворах є коти, а Валентина їх доглядає, стерилізує, щоб не розмножувались, вони чисті, доглянуті. Вона лікує і виходжує котів, вона все прибирає, дітям приємно гратись із котами,  - кажуть жителі.

1458754355_IMG_0324

- Я була в Європі і знаю, як там поводяться з безпритульними. Образливо, що я роблю багато чого для міста, і на це не звертають уваги, а звертають увагу тільки на ту жінку, що постійно скаржиться, - розповідає Валентина.

-  Тут і підписи збирали, і на зібрання будинку виносили, ніхто не проти, лише вона одна – ця  Меланія. Поговорити зі скаржницею не вдалось. За вказаними дверима, ніхто не відчинив.

Джерело: 20minut.ua  

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Міністр екології закликав українців не спалювати сухе листя

-Зараз в Україні завершується сезон збирання урожаю і відповідно всі масово спалюють опале листя, бадилля та траву, забуваючи при цьому, що дим завдає шкоди не лише ....

Це може бути цікавим

Ужасное ДТП: поезд раздавил автомобиль на переезде

На территории Одесского порта произошло ДТП: товарный состав раздавил легковой автомобиль Renault Kangoo....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Найден быстрый способ побороть ожирение

Американские исследователи разработали препарат, инъекции которого снижают аппетит, позволяют бороться с лишним весом и уменьшают риск развития диабета....