Люди, які не боялись братися за корупціонерів, стали об'єктом помсти Шокіна, — Сакварелідзе

Заступник генерального прокурора України Давит Сакварелідзе заявив, що глава ГПУ Віктор Шокін фактично "паралізував" роботу його команди і мститься за рішучість команди Сакварелідзе щодо корупціонерів, близьких керівництву ГПУ.

Про це він заявив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Кажуть, що людям були запропоновані вакансії. Але нікого не бентежить, що їх рапорти на призначення на ці самі вакансії були підписані мною майже 2 місяці тому і передані Віктору Миколайовичу, який персонально обіцяв мені, що ніяких проблем з перепризначення не буде. Слова він, на мій превеликий жаль, не дотримав і всю мою команду продовжують тримати в підвішеному стані, а пару днів тому, крім усього іншого, почали вручати хлопцям повідомлення про звільнення. Тобто ми маємо таку ситуацію: були люди, які чесно працювали, не побоялися братися за корупціонерів всіх мастей, включаючи близьких до керівництва ГПУ, і в результаті - поплатилися за це, ставши об'єктом помсти Шокіна і його команди, — пише Сакварелідзе.

Заступник генпрокурора також заявив про непрозорість конкурсу на посаду начальника Генеральної інспеції. За словами політика, підрозділ був створений з його ініціативи, куди мали призначити на посади його колег, проте Шокін таємно від Сакварелідзе призначив на посаду очільника інспекції Максима Мельниченко.

Окремо хочу сказати щодо конкурсу. Чомусь Генеральний прокурор не думав про відкритий конкурс на посаду начальника такого важливого підрозділу, а поставив мене, який курує заступника, перед фактом, за власним рішенням призначивши керівником Генеральної інспекції Максима Мельниченко. Я дізнався про це лише постфактум. Причини, думаю, пояснювати нікому не потрібно. Також сьогодні озвучили, що у пана Шокіна відбулася нарада, де було вирішено (в надії перехитрити мене і громадськість) наступне: оголосити конкурс на всі вакансії в Генеральну інспекцію, рапорти на призначення в яку вже майже два місяці лежать, підписані мною особисто. Ми всі вже були свідками того, як Шокін проводить відкриті і прозорі конкурси і кого в кінцевому підсумку вибирає. Не сумніваюся, що "об'єктивна" комісія вважатиме, що хлопці з моєї команди, які давно пройшли "конкурс" довіри перед українським суспільством, заарештувавши особистого керівника справами Генпрокурора, не придатні і не гідні працювати в цій службі, — написав він.

Сакварелідзе закликав Шокіна виконати обіцянку, дану особисто, і наголосив, що продовжуватиме захищати правду.

— Мені взагалі незрозумілі ці постійні спроби щось на нас "навісити". Коли мова йде про прокурорське свавілля, якраз етика прокурора і полягає в його публічному викритті, — пісумував він.

Читайте також: У ГПУ прокоментували інформацію щодо обшуків команди Сакварелідзе

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Россия хочет захватить Беларусь

Скандинавские СМИ обеспокоены перспективами выборов — как в России, так и в Европе....

Це може бути цікавим

Пророссийские аккаунты в Facebook организовывали митинги в поддержку Трампа

Издание The Daily Beast выяснило, что пророссийские аккаунты в Facebook организовывали митинги в поддержку президента США Дональда Трампа и против Хиллари Клинтон....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Судебная реформа: станет ли правосудие доступным для граждан

Более того, доступ к судопроизводству усложнится, считает активист ОО «Соціальний рух», юрист Виталий Дудин....