Питання добудови нового корпусу «ОХМАТДИТу» зрушено з мертвої точки, – міністр

В минулому році в бюджеті було передбачено 500 млн. грн. на будівництво нового корпусу «ОХМАТДИТу», які не були реалізовані в повному обсязі, і будівництво не зрушилося з місця. Саме тому після звернення народних депутатів була створена робоча група. Спільними зусиллями ми відпрацюємо маршрутну карту, щоб довести будівництво, яке тягнеться уже 5 років, до логічного завершення.

Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час інспекції цього будівництва.

«Ми маємо перспективи добудови нового корпусу «ОХМАТДИТу». Держава виділила кошти – 395 млн гривень цього року. На відкритому конкурсі обрано нового керівника  ДП «Укрмедпроектбуд» - це Дмитро Шутовський, людина, яка може взяти на себе відповідальність. Зараз перед нами стоїть завдання визначити пріоритети – що потрібно зробити у цьому році, яким чином побудувати ефективне використання грошей», - зазначив Геннадій Зубко.

За словами урядовця, в першу чергу необхідно привести будівлю у відповідність технологічним принципам тепло-вологого режиму.  І головне – забезпечити можливість запуску окремого приміщення, яке вже цього року запрацює.

«Якщо Кабінет Міністрів України, Міністерство охорони здоров’я, ДП «Укрмедпроектбуд», Опікунська рада «ОХМАТДИТу» і головний лікар «ОХМАТДИТ» працюватимуть разом, без суперечок, ми зрушимо цю справу з місця», - додав Геннадій Зубко.

Нагадаємо 24 березня відбулася інспекція будівництва нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» у якій взяли участь Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі, члени Опікунської ради Охматдиту та директор ДП «Укрмедпроектбуд»  Дмитро Шутовський.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В мережі показали моторошні фото залізничного депо в Донецьку

В мережі опублікували свіжі фотографії зруйнованого пасажирського депо ВЧД в окупованому бойовиками Донецька....

Це може бути цікавим

Російський турист помер після плавання у турецькому готелі

Російський турист Дмитро Макаров помер після плавання у басейні турецького готелю на курорті Кумкой....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Поклонская отметилась громким заявлением относительно событий Евромайдана

Бывшая "прокурор" Крыма и действующая депутат Госдумы России Наталья Поклонская утверждает, что хочет участвовать в судебных делах относительно трагических событ....