Вчительство України запрошують на (не)конференцію до Луцька

В останній день березня на Волині відбудеться (не)конференція міні-EdCamp Lutsk-2016 – унікальна платформа професійного зростання для вчительства України.

Про це під час прес-конференції 22 березня заявили організатори заходу.

"Ми будуємо спільноту відповідального вчительства", - такий лозунг EdCamp у Луцьку.

- Особливістю заходу є те, що учасники самі обирають сесії, які їм видаються найбільш цікавими і потрібними та виборюють право їх проводити. Акцент ми робимо на тому, щоб вчительські голоси були почуті, - каже координаторка заходу Оксана Доманська.

Серед запрошених експертів міні-EdCamp є помічниця аташе з питань культури Посольства США в Україні Олександра Єгорова, викладачка Вольдорфської школи у м. Кьольн Ярослава Терлецькі, експертка Гендерного інформаційно-аналітичного центру "Крона" Олена Малахова, викладачі Тернопільського національного університету ім. Володимира Гнатюка, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

- Проведення міні-EdCamp Lutsk-2016 покликане збагатити учасників і учасниць заходу новими ідеями, новим змістом і новими технологіями в освіті, - зазначає директор Луцького педагогічного коледжу Петро Бойчук.

Оргкомітет наголошує, що (не)конференція проводитиметься у форматі дискусійного заходу, особливостями якого будуть проблемні та подіумні дискусії, тренінги, творчі майстер-класи, на десерт учасників обіцяють потішити виставою ґендерного театру Луцького педагогічного коледжу.

Організатори сподіваються напрацювати конкретні пропозиції до органів влади задля покращення якості надання освітніх послуг в Україні.

По закінченню (не)конференції 50 учасників - вчителів та методистів з районів, котрих обирали шляхом анкетування та телефонного інтерв'ювання - отримають сертифікати.

Вхід на міні-EdCamp Lutsk-2016 - вільний, то ж оргкомітет радий бачити усіх, кому небайдужа проблема освіти в України та хто хоче долучитися до якісних змін.

ДовідкаEdCamp уперше проведено у 2010 році натхненними едукаторами з Філадельфії (США). Зараз понад 550 заходів об’єднали 25 000 вчителів і різних стейкхолдерів навчального процесу з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань. Україна – 24-та країна у світі, яка приєдналася до міжнародної спільноти (не)конференцій EdCamp.

На Волині захід відбудеться завдяки перемозі грантової заявки Оксани Домарацької, вчительки початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Деревок Любешівського району Волинської області, за сприяння викладачок Луцького педагогічного коледжу: Галини Єрко, Ірини Ковальчук, Лариси Констанкевич.

Читайте також: Українці вперше попрацюють над розробками для NASA

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Эмма Стоун призналась, что с 7 лет страдает от панических атак

Зачастую обратной стороной медали славы являются различные психологические проблемы, стрессы и другие потрясения....

Це може бути цікавим

Суд вынес приговор россиянину, который до смерти забил жену телевизором

Судьи Воронежской области вынесли приговор 35-летнему мужчине, который до смерти забил свою жену....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Дніпро на межі: Чому посередині головної річки країни можна гуляти по коліно у воді

Прогулянка по коліно у воді посередині Дніпра в Києві стала реальністю....