VOSMOY у Києві презентували альбом Junk! Junk! Junk!

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

20 березня в столичному клубі Atlas відбувся концерт гурту VOSMOY в рамках всеукраїнського туру команди на підтримку нового альбому Junk! Junk! Junk!. Концерти туру охоплюють практично всю Україну і навіть прифронтові Слов’янськ і Краматорськ.

\r\n

\"10294485_923043717814706_2523059776856579560_n\"

\r\n

Гурт VOSMOY - це, наразі, дует, що грає пост-гранж. Музика відрізняється своєю жорстокістю і безкомпромісністю, незважаючи на акустичний супровід. Сам Восьмой - персона суперечлива. Його витівки часто викликають неприйняття представників традиційного шоу-бізу, але Антон вважає за краще не звертати на це уваги.

\r\n

Альбом «Junk! Junk! Junk!» побачив світ у цьому році. Це потужна платівка з надривним вокалом і значною часткою розчарування як в житті, так і в сучасній культурі.

\r\n\r\n
\r\n

«Свою позицию относительно современной, т.н. популярной музыки могу сформулировать одной фразой, и на 40% она будет состоять из мата. Сцену заполонили непонятные, придуманные существа, которых называют не «артисты», а «Проекты». Мне неприятна создаваемая сегодня на эстраде атмосфера, когда большинство исполнителей не осознают ответственности, которую берут на себя выходя на сцену. Ведь оттуда все поступает в 10 кратном размере, всё обостряется, оказывает на людей огромное влияние. Они же формируют общественный вкус. Причём дерьмовый! В большинстве своём», — пише музикант на своїй сторінці Lastfm.

\r\n
\r\nРазом з Антоном в тур відправився один музикант - барабанщик. Разом вони і являють собою VOSMOY в нинішньому складі.\r\n

В очікуванні виходу музикантів на сцену столична публіка досить розслаблено слухала молодий київський хеві-метал гурт. Глядачів здивували не надто налаштовані інструменти та звук.

\r\nhttps://youtu.be/mzL26Ion-F0\r\n

Вихід VOSMOY (з 1,5-годинною затримкою) на сцену, супроводжувався гучними оваціями. Вже з перших акордів досить нестандартної для гранжу музики, виконання VOSMOY заворожило та примусило глядачів уважно вслухатись.

\r\nhttps://www.youtube.com/watch?v=IMPmoQQu-c4\r\n

Зауважимо, що публіка досить помітно ділилась на палких прихильників гурту, і тих, хто прийшов почути щось нове і цікаве. І тих, і тих музика не залишила байдужими.

\r\n

Спершу «недорозігріта» публіка просто слухала – хтось намагався зрозуміти, хтось вслухався в знайомі звуки. Але після «перекуру» анонсованого солістом, що тривав трохи більше п’яти хвилин, VOSMOY вийшли на сцену з ідеально налаштованими інструментами та звуком, що дуже позитивно вплинуло на настрій слухачів та загальну атмосферу. Решта композицій прозвучали на одному диханні та в унісон з настроєм залу.

\r\nhttps://youtu.be/5AStTX1E5mQ\r\n

У Києві VOSMOY вкотре довів, що байдужими їх музика не залишає. Хтось слухатиме ще і ще, хтось знайде кілька улюблених композицій, дехто - одну улюблену. Можливо, хтось не сприйме стиль чи виконання, але навряд чи знайдеться хтось, хто заперечить, що музика звучить якісно, цікаво і має особливий магнетизм, який все рідше зустрічається серед розмаїття сучасної важкої музики.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Скільки відмов отримали українці за час дії безвізу

За перші три місяці безвізового режиму країни ЄС відвідали 5 млн 799 тис....

Це може бути цікавим

В​алерій Дубіль: Через так звану медреформу Україна залишиться без лікарів

У разі запровадження медичної «реформи» на медиків чекає безробіття....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....