Свинарник і безлад — те, що ми побудували на Донбасі, — Стрєлков

Російський диверсант Ігор Гіркін (Стрєлков), який почав військовий конфлікт на сході України в квітні 2014 року, визнав, що сепаратисти довели Донбас до розрухи, побудували там "симулякри республік", "свинарник і безлад", а до захоплення влади бойовиками Донецьк жив набагато краще і процвітав.

Таку заяву Гіркін зробив в інтерв'ю представникам російського націоналістичного руху "НСД". Його коментар був опублікований на каналі депутата Держдуми Євгена Федорова.

Там патріотизм на такій висоті, що люди, які до мене приїжджають, говорять про одне: свинарник і безлад! Все, що відбувається в Донецьку і Луганську. У мене немає підстав не вірити цим людям, тому що до мене приїжджають мої бойові товариші. Ось ніхто з них не приїхав і не сказав: Ігор Іванович, там стало краще. Всі говорять: свинарник і безлад! Ось те, що ми побудували на Донбасі! Як це не сумно, — заявив Стрєлков.

Він поскаржився, що проросійські бойовики побудували в Донбасі потворну копію російської олігархічної системи, і що ніякої влади народу, за яку виходили люди на вулиці навесні 2014 року, на Донбасі немає. За визнанням Стрєлкова, війна проти України істотно погіршила умови життя місцевого населення і не принесла очікуваних результатів.

Людям стає краще жити від цих республік? "Республіка" - це влада народу. Так, здається, перекладається, так? Але там немає ніякої влади народу. Навіть близько не валялося. Там копіюється сучасна російська сучасна олігархічна російська система в ще більш погіршеному варіанті. Місцями навіть карикатурно. Ніякої влади народу там немає. Там становлення олігархічної диктатури місцевої. Власне, нікуди вона і не йшла. Там ті ж самі кадри. Йде масовий наплив українських чиновників, включаючи СБУ-шників, які недавно ще воювали на тій стороні.- розповів російський диверсант.

Стрєлков поскаржився, що на посаду "міністра закордонних справ ДНР" призначили коханку Дениса Пушиліна, яка в минулому була помічницею депутата Геннадія Москаля (нині голова Закарпатської ОДА) і заявив, що через подібну політику люди все більше розчаровуються в "республіках":

— Там колосальна демотивация населення. Ті люди, які півтора роки тому за Росію готові були дійсно боротися і грудьми йти вперед, вони зараз вважають себе зрадженими. Вважають, що Росія їх зрадила.

Крім того, Гіркін зазначив, що що на тлі збідніння місцевого населення керівництво сепаратистів витрачає величезні гроші на запрошення російських артистів і організацію помпезних концертів.

Знаєте як донеччани, ті, які малозабезпечені, до цього ставляться? У людей на хліб не вистачає, а їм бабахають гігантські концерти з артистами російського рівня, які приїжджають виступати за гроші, не безкоштовно. Свята, які там проводяться, обходяться в досить великі гроші. І це все в той же час, коли околиці під постійними артилерійськими обстрілами. І це коли немає нормального соціального забезпечення, немає нормальних зарплат і пенсії копійчані, — розповів польовий командир.

Відповідальність за події на Донбасі події Гіркін поклав на Владислава Суркова:

— Побудували симулякр республік імені Владислава Юрійовича Суркова, - підкреслив він.

Навіщо людей було доводити до такого стану, щоб вони були раді навіть копійчаним пенсіям? Повірте, Донецьк реально цвів до того, як почалася ця війна, — резюмував Гіркін.

Читайте також: Загинув ідеолог незалежності «ДНР»

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые назвали легкий способ продления жизни

Группа ученых из Университета Макмастера в Канаде установила, что 30-минутная физическая активность пять дней в неделю способна уменьшить риски развития сердечно-....

Це може бути цікавим

Дніпро на межі: Чому посередині головної річки країни можна гуляти по коліно у воді

Прогулянка по коліно у воді посередині Дніпра в Києві стала реальністю....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Женщина встретила воскресшего кота, вернувшись с его похорон

Сюжет, достойный пера Стивена Кинга, произошёл в английской провинции....