На Сході України бракує матеріалів у ЗМК про воєнний конфлікт країні

44% мешканців Донбасу вважають війну найнагальнішою проблемою їхньої сім’ї, проте водночас у місцевих ЗМІ лише 4-5% матеріалів в місцевих ЗМІ присвячено цій темі.

Такими є результати спільного дослідження Інституту масової інформації та GfK Ukraine за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яке проводилось у Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій, Луганській та Одеській областях, повідомляє ІМІ.

Згідно з моніторингом ІМІ найбільше новин, публікацій та сюжетів на тему АТО є у харківських місцевих ЗМІ — 13% від усіх матеріалів, у Дніпропетровських — 7%, одеських, сіверодонецьких та запорізьких — по 5%, а у краматорських — лише 4%. Ще 1-4% матеріалів стосується теми вимушених переселенців.

При цьому соціологічне опитування GfK Ukraine показує, що тема війни на Сході України є однією з топових, яка цікавить мешканців цих областей у новинах. Зокрема найбільше — дніпропетровців (38%) та запоріжан (35%), по 31% луганчан та харківчан, 27% донеччан та 22% одеситів.

Найбільше брак інформації про події на Сході відчувають запоріжани (20% респондентів) та луганчани (18%), найменше — одесити (9%). Основною ж темою, про яку бракує інформації мешканцям усіх цих регіонів, — боротьба з корупцією на місцевому рівні (від 40% на Дніпропетровщині — до 63% на Запоріжжі).

Найнагальнішою проблемою для своєї сім’ї на даний час назвали 46% донеччан та 42% луганчан, а також 36% запоріжан назвали війну. При цьому більше людей називає нагальною проблемою брак грошей на їжу, комунальні послуги та інші основні потреби (від 48% донеччан до 63% харківчан).

Читайте також: А може, повернемося: думки про виведення російських військ із Сирії

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

"Газпром" урезал транзит газа через Украину после запуска "Северного потока"

Российский "Газпром" снизил заявку на транзит газа через территорию Украины по словацкому направлению почти на 20% в связи с завершением плановых работ на газопрово....

Це може бути цікавим

​ГПУ конфисковала $200 млн "денег Януковича"

Генеральная прокуратура Украины (ГПУ) конфисковала $200 млн, принадлежавших окружению беглого экс-президента Украины Виктора Януковича....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У США помер відомий музикант

У суботу, 23 вересня, в США помер американський соул-співак Чарльз Бредлі....