Україна є основним інтересом Росії, але не США

Фрагменти інтерв'ю Барака Обами The Atlantic:

Путін діяв в Україні так, як ніби держава-сателіт збирається вислизнути з його рук. І він імпровізував таким чином, щоб повернути свій контроль там. Він зробив ту ж саму річ у Сирії, не враховуючи величезну вартість такого кроку для добробуту своєї країни.

Ті, хто стверджує, що так чи інакше Росія знаходиться в більш вигідному становищі зараз в Сирії чи в Україні, ніж це було раніше, до вторгнення в Україну, або до розгортання військових сил у Сирії, в корені неправильно розуміють природу влади у зовнішній політиці або в світі в цілому. Реальна влада означає, що ви можете отримати те, що ви хочете, без прояву насильства. Росія була набагато потужнішою державою, коли Україна була з вигляду незалежною країною, а Путін міг смикати за ниточки її клептократичну еліту.

Україна є основним інтересом Росії, але не США, так що Росія завжди зможе підтримувати в ній ескалацію для збереження панування.

Справа в тому, що Україна не є країною-членом НАТО і буде уразливою для військового домінування Росії незалежно від того, що ми робимо.

Моя позиція щодо України реалістична. Але це приклад того, де ми повинні дуже чітко розуміти наші основні інтереси, і за що ми готові воювати там. І все одно там завжди буде деяка двозначність.

Джерело: 112

Читайте також: Пайетт назвав умову підтримки України новим президентом США

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве от огня спасли дедушку

В Киеве начался сильный пожар в квартире на седьмом этаже девятиэтажного дома на улице Потехина....

Це може бути цікавим

Фіналісти Євробачення NaviBand вперше виступили у Києві з сольним концертом

Кияни першими з прихильників гурту в Українi змогли оцінити виступ NaviBand повним складом: Артем Лук’яненко, Ксенія Жук, Олександр Тобольський, Владислав Чащевик та ....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть