Випускники КПІ створили додаток, який частково заміняє офіціантів

Мобільний додаток inCafe задумувався як помічник користувача та офіціанта у київських ресторанах.

Він знає, які продукти і страви ви полюбляєте, які не можете терпіти, і навіть ті, які викликають у вас алергію.

Ці дані треба вказати при реєстрації – так само, як ім'я та фото, щоб офіціанти могли ідентифікувати клієнта. За бажанням можна також додати аккаунт на Facebook.

5425362-iphone-2

Програму створили кияни, колишні студенти КПІ Андрій Ільницький та Максим Довбня. Її можна безкоштовно скачати на платформах iTunes та Google Play – для операційних систем Android та iOS.

"Додаток пропонуватиме позиції, які можуть сподобатися вам саме у цьому закладі, порівнявши не лише ваші смаки, попередні замовлення та меню, а й просканувавши часті замовлення інших гостей у цьому ресторані", – розповідає Андрій.

За його словами, повне меню і найкращі пропозиції з'являться у телефоні автоматично після того, як його власник зайде до закладу.

Офіціант, з іншого боку, вже знатиме, що гість із додатком з'явився за столиком, як його звуть, який він має вигляд (за фото), чи був тут раніше, що замовляв.

db5a6ef-iphone-3 (1)

Гість може покликати офіціанта, натиснувши одну кнопку. Так само він має змогу зробити замовлення у програмі, не чекаючи, поки принесуть роздруковане меню, або попросити рахунок чи прибрати зі столика.

ebb5fc4-iphone-1

Це ж саме стосується і дозамовлень – щоби попросити соус, не треба буде нікого кликати.

f7b6b78-incafe3

Додаток працюватиме у ресторанах, які придбають і встановлять bluetooth-маячки i-Beacon під кожним столиком, щоб ідентифікувати, звідки йде сигнал. Для роботи офіціантові потрібен планшет або мобільний телефон.

За допомогою додатка ресторани зможуть формувати особисті пропозиції для постійних клієнтів, враховуючи історію їхніх візитів, а також у них з'являться інструменти для анкетування.

Наразі протестувати програму можна у ресторані Dragee на проспекті Перемоги, незабаром вона запрацює і в іншому закладі мережі.

 Джерело: Українська правда

Читайте також: Google запустив онлайн-сервіс для створення музики

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ЦРУ уволило собаку-ищейку за потерю интереса к работе

Служебная собака по кличке Лулу из Центрального разведывательного управления США, потерявшая интерес к своей деятельности, "уволена" со службы....

Це може бути цікавим

Жуткое ДТП в Харькове: что известно на данный момент

"Установлены личности 3 погибших: Александр Евтеева (27 лет), Нина Кобисева (28 лет), Елена Умаева....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть