У Черкасах створюють феміністичну платформу

\'\'\'\'
\r\n

У Черкасах планують створити феміністичну платформу, яка буде займатися відповідною просвітницькою діяльністю в місті. Ідея по її створенню належить місцевій активістці Юлії Скрипці та учасниці Соціального руху Оксані Кривді.

\r\n

- Місто провінційне, тому така платформа взагалі відсутня, і вибір такий - або ж починати з нуля, або ж продовжувати вдвох-трьох спілкуватись на ці теми. От ми і вирішили відвідати 8 березня місцевий забіг краси (в ньому закликали дівчат бути гарно вдягненими та нафарбованими) та розпочати пошуки зацікавлених. Для початку роздати учасницям листівки з інформацією про суть свята 8 Березня, на яких підписані наші координати, група в FB. При зустрічі на забігу ми з ними спілкувались, з однією зустріч була дуже корисна - вона тренерка бойових мистецтв та неодноразово зіштовхувалась з домашнім насиллям в сім\"ї у своїх учениць. Тому вона створила проект, який би допомагав цим жінкам, запрошувала нас до співпраці, - розповіла Оксана.

\r\n

- Казали, що бути гарними та жіночними це добре, але давайте робити більш суттєві речі разом. Виборювати свої права та досягати більших висот разом, - підкреслила вона.

\r\n

За словами активістки, реакція дівчат була позитивною, дехто коментував, що не чув, що в Черкасах є феміністки.

\r\n

- І ми відповідали, що ми також не чули, тому і збираємо зацікавлених. Ми плануємо спочатку дискутувати по літературі, як розшириться коло - проводити лекції, - розповіла Оксана.

\r\n

Читайте також: На учасників маршу за права жінок напала група екстремістів

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Где выбрать бассейны и сопутствующее оборудование

Собственный бассейн - мечта многих, которой, казалось бы, зачастую суждено остаться несбыточной....

Це може бути цікавим

Изобретена множественная вакцинация одним уколом

В настоящее время практически в каждой стране мира растёт количество людей, всячески противящихся вакцинации....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Київські активісти відстояли озеро

Депутатки ВО "Батьківщина" Ганна Свириденко та Марина Кочур відстояли право мешканців Оболоні на якісну екологію....