Арт-рокери «Біллі Мілліґан Бенд» випускають другий студійний альбом

14 лютого у День усіх закоханих кияни з гурту «Біллі Мілліґан Бенд» випустили свій другий альбом. Він отримав назву «Хворий на Любов». До складу платівки увійшли 9 п’єс. Усі вони присвячені різним аспектам любові та кохання.

https://youtu.be/_MP6ZIJzvGE

Робота над альбомом тривала 9 місяців. У цій платівці слухачі почують зовсім інший «Біллі Мілліґан Бенд». Звук платівки – це акустичний арт-рок. Саундпродюсерами виступили Андрій Орищенко та Макс Прудеус.

Андрій долучився до гурту лише кілька місяців тому, але суттєво змінив звук другої платівки баченням бек-вокалу.

У новому альбомі «Біллі Мілліґан Бенд»  гармонійно поєднують чоловічі та жіночі голоси, бітбокс, віолончель, рояль, бас, перкусію та акустичну гітару. Разом вони розповідають про любов та кохання в усіх їх проявах.

Для запису були запрошені кращі музикантів країни. Так, наприклад, перкусію записав Орхан Агабейлі, а віолончель – Жанна Марчинська.

Альбом має неповторну вдумливу атмосферу та сподобається навіть найвибагливішим меломанам.

https://youtu.be/j9yrXOuV4iU

«Коли мене запитують, що важливіше у піснях – текст чи музика – я кажу, що важлива драматургія пісні, а текст та аранжування – це лише засіб для розкриття задуму автора. Наш альбом цілісний та гармонійний від першого подиху до останнього слова. Цей альбом потрібно сприймати як «роман», що складається із дев’яти «розділів». І ці дев’ять «розділів» правильно називати «п’єсами», адже під час роботи над альбомом нас цікавило лише одне – драматургія кожної із дев’яти п’єс», - коментує вихід другого альбому фронт-мен гурту Макс Прудеус.

https://soundcloud.com/billy-milligan-band/sets/hvorii_na_liubov

Інформаційна довідка

«Біллі Мілліґан Бенд» - арт-рок гурт з українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини з діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії. В його свідомості жили 24 абсолютно різні альтер-особистості — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена. Ці особистості  перемикалися з одного на іншого, а сам Біллі був у якості транслятора. Подібним до свідомості Мілліґана є звук гурту. Автором текстів гурту є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум "Біллі Мілліґан Бенд".  Так і з'являються композиції із мінливим як настрій звучанням та текстами, в яких гурт співає про кохання та біль, свободу та рамки, буття собою та пристосування. Їхня атмосфера насичена як відчуттям внутрішнього бунту й боротьби, так і спокою та затишку. 2014 року гурт випускає першу студійну платівку під назвою "У твоїй голові". Синглами до неї стають"Спати з тобою" та "Пробачити мені".

2016 року гурт презентує слухачам другу студійну роботу. Вона отримує назву «Хворий на Любов».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Rolls-Royce выпустит беспилотный корабль для ВМФ Великобритании

Компания Rolls-Royce, являющаяся лидером на мировом рынке производства энергетических и силовых установок и дорогих надёжных автомобилей, решила попробовать свои силы....

Це може бути цікавим

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Песков выступил с заявлением по "ДНР" и "ЛНР"

И снова "русские своих не бросают"....