Британська компанія дає жінкам в період менструацій вихідні

Компанія Coexist з Брістоля вирішила офіційно надавати своїм співробітницям відгули під час менструації для того, щоб зробити їх умови праці більш комфортними, а роботу - ефективною.

Повідомляє makeout.

Бекс Бекстер, одна з керівниць Coexist, прокоментувала своє революційне рішення.

«Як директорка з персоналу я часто бачу, що жінки страждають під час місячних - вони буквально згинаються навпіл від болю. Їм соромно звернутися до лікаря за бюлетенем, і вони просто тихо сидять на робочому місці, сподіваючись, що ніхто не помітить того, що з ними відбувається ». 40-річна Бакстер, сама важко переносить місячні, вважає, що всім роботодавцям необхідно вжити заходів проти «табу на менструацію»: «Багато компаній, в яких більшість співробітників - чоловіки, практикують подовжений робочий день, але це помилкове уявлення про продуктивність. Перерви в роботі не заважають нормальному робочому процесу. Ми не хочемо відпочивати довше, а хочемо бути ефективніше, надаючи жінкам можливість працювати відповідно до їх циклом », - заявила вона.

Ініціативу керівництва однаково добре сприйняли співробітники обох статей - в компанії працюють 24 жінки і 7 чоловіків.

За даними Національної служби охорони здоров'я Великобританії, 14% жінок періодично виявляються нездатними працювати через менструальних болів. Інше опитування показав, що одна з десяти жінок фізично не може встати з ліжка під час місячних, а 40% не можуть сконцентруватися на роботі.

В Індонезії працюючі жінки мають право на дводенний неоплачувану відпустку під час місячних з 1948 року, а в Японії роботодавці зобов'язані відпускати співробітниць додому, якщо вони відчувають біль. У 2013 році на розгляд до Держдуми Росії внесли законопроект про надання жінкам додаткових вихідних у зв'язку з менструацією, але він був відхилений.

На сьогоднішній день Nike є єдиною міжнародною компанією, в якій право співробітниць на відгул в дні місячних записано в зведенні корпоративних правил.

Читайте також: Військова прокуратура судить бійця за те, що брав у полон росіян

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Біля Ради 200 мітингувальників зібрали віче і оголосили ультиматум Порошенку

У наметовому містечку розпочалося віче, на якому присутні мешканці містечка та пересічні громадяни....

Це може бути цікавим

Тимошенко вдев’яте стала найвпливовішою жінкою року

20 жовтня журнал "Фокус" представив традиційну сотню жінок, які найбільше впливають на політичні, економічні, громадські та культурні процеси у країні....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В сети появился фоторобот похитительницы младенца в Киеве

В сети опубликовали фоторобот и ориентировку на похитительницу полуторомесячной девочки на Оболони в Киеве....