Підприємці "з підземки" готові битись, аби захистити свій бізнес

Бійка може відбутися у підземному переході, поблизу станції метрополітену "Харківська" 02.03.2016 приблизно о 22:00-00:00. Таке припущення дрібні підприємці висувають у зв`язку із намірами окремих чиновників, завдяки корупційним схемам, у цей день “віджати” їх бізнес та провести демонтаж торгівельних рядів у переході.

“Ми вклали все що мали у розвиток нашого малого законного бізнесу. Всі політики кажуть що потрібно підтримувати малий бізнес — а на практиці наші приватні справи вже рік хочуть просто відібрати. Нашим сім`ям — нашим жінкам і дітям та нам, нічого не залишиться, окрім як битися, якщо нашу власність будуть намагатися розікрасти”- каже Микола, підприємець, який орендує декілька квадратних метрів та встановив свою законну торгівельну точку вже років 7 назад. “Вони намагатимуться знищувати наші робочі місця вночі, що протизаконно. Вони вже вимкнули нам світло та підняли орендну платню — це не допомогло позбутися нас. Зараз вони прийдуть з міліцією та “тітушками”, але однозначно зустрінуть опір підприємців та працівників” - пояснює працівник однієї з таких точок.

02.03.2016 дрібні підприємці Києва, активісти антирейдерського руху, журналісти зберуться у підземному переході метро “Харківська”, щоби показати протест проти пригнічення дрібного бізнесу, та не дати знищити їхні робочі місця. Люди зберуться о 22й і будуть стояти всю ніч. Підприємці розкажуть всю правду про те хто намагається забрати їх бізнес, на які низькі провокації (типу підпалів) іде влада, як наживаються корупціонери, та покажуть підрахунки, згідно яких, якби орендна платня за їхні торгівельні місця та кошти із оренди рекламної площі, йшли напряму метрополітену, то Київська підземка могла спокійно знизити тарифи на проїзд вдвічі. “Нас буде багато, дрібні підприємці, нарешті, проявляють солідарність, адже влада почала кампанію проти всіх нас — проти власників “кавомашин”, проти орендаторів торгових точок у підземках, проти будь-яких не їхніх МАФів... і все одночасно. Ясна річ. що це просто “дерибан”, а страждають прості люди. Скажу прямо — якщо вони підуть на демонтаж — то їм доведеться нас вбивати, бо просто так, без бою, ми своє не віддамо” - додає підприємець Микола.

“Це не якісь політичні ігри, чи “розборки” олігархів, люди своєю працею роками намагалися щось створити, а зараз це хочуть просто забрати. Малим підприємцям не пропонують ніякої альтернативи, з ними взагалі не йдуть на будь-які переговори, на них просто звозять міліцію і “тітушок” та руйнують все, знищуючи робочі місця, їхній бізнес та дохід для держави... Це не “демонтаж” та не “благоустрій”, адже ті “точки”, які належать великим підприємцям безперешкодно працюють, а дрібних - зносять: просто людей хочуть задавити, щоби забрати ці торгові місця собі. Ми звертаємося до ЗМІ, висвітліть все як є. Там зберуться не янголи, але люди, які зіштовхнулися з безпринциповим свавіллям, з яким завтра може зіштовхнутися кожен з нас...” - пояснює правозахисник Євген Чепелянський.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Депутата, підозрюваного у масштабній корупції, "витягли" з СІЗО

За депутата Сергія Кримчака внесли заставу в сумі 1,4 мільйона гривеньДепутат Київської міської ради Сергій Кримчак 18 вересня вийшов із СІЗО після внесення за ньог....

Це може бути цікавим

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Парубій підписав "обурливий закон про освіту"

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон України «Про освіту», який передбачає запровадження нових принципів у освітній галузі....