Координатор блокади Криму розповів про "День ганьби України"

Координатор громадської блокади анексованого Криму Ленур Іслямов заявив про те, що для нього 26 лютого, що є Днем кримського опору російської окупації, є "Днем ганьби України" через те, що в 2014 році влада країни не зробила ніякого опору РФ під час анексії Криму.

"Всі ці два роки ми витратили даремно, за цей час Україна для Криму нічого не зробила", - сказав Іслямов в інтерв'ю QirimInfo.

"Для мене ці дні - .. Це дні ганьби України.Точно так само, як вона нічого зробила, коли здавали Крим, змінюючи в цей час одного міністра на іншого. А в той час Путін будував свої геополітичні плани і втілював їх у життя при потуранні влади. Кажуть, було безвладдя — неправда. Влада була. Особливо в Криму: було і СБУ, були і військові, була і зброю, можна було дати відсіч" , - зауважив Іслямов.

На думку координатора громадської блокади, заходи, які проводилися в п'ятницю, 26 лютого,що названий Днем кримського опору російської окупації, не є ефективними.

"День опору режиму, розсилка роликів на телеканалах, обклеювання плакатами "Крим - це Україна"- це все нісенітниця, це імітація політичного життя, імітація громадянського суспільства, імітація державності. Ми самі можемо жити тільки одним днем — Днем визволення Криму від російського окупанта. Все інше - бюджети цих днів, свят, форумів тощо треба витратити на воїнів, які готові боротися, на стратегію, за якою ми готові звільняти Крим", - заявив він.

Як підкреслив Іслямов, сьогодні жодному кримчанину в тюрмі не полегшено його існування, немає державної програми допомоги громадянам України, які залишилися в Криму. На його думку, українські чиновники повинні регулярно їздити на прикордонні території і зустрічатися з людьми, які приїздять з Криму, віч-на-віч.

"Наше завдання, народу України - по цеглинці будувати будинок, а будинок починається з кордонів. Будувати його треба в Криму, Донецьку. Поки ми не повернемо власні території, вважайте, що ми не повернули честь. Ось так вони повинні діяти. А сподіватися на міжнародне співтовариство, що Обама з Путіним розбереться, це лузерська позиція державної влади. Голі-босі афганці в тапочках відбили радянську воєнщину. Точно так і не треба дивитися, яка у нас зброя, треба дивитися, які у нас серця! Один лев може битися проти тисячі шакалів. Я за дію, за левів", - робить висновок Іслямов.

Читайте також: Екс-начальник Генштабу ЗСУ та заступник генпрокурора також виступали за воєнний стан, — ЗМІ

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В России установили памятник букварю с ошибкой

В городе Буденновск Ставропольского края РФ у школы установили памятник букварю с ошибкой....

Це може бути цікавим

92-летнюю бабушку Анны Седоковой ограбили в собственной квартире

Певица Анна Седокова поделилась с поклонниками печальной новостью....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Сахар оказался причиной смертоносного рака

Ученые из Левенского католического университета в Бельгии выяснили, что глюкоза провоцирует быстрый рост злокачественных опухолей....