Кличко обіцяє не погодить підвищення тарифів для киян

Столична влада категорично проти і не погодить підвищення комунальних тарифів для киян, яке ініціює Кабінет міністрів. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час наради щодо підвищення тарифів на гарячу воду і опалення, повідомляє сайт міської влади.

"Уряд сьогодні говорить про те, що існують об’єктивні економічні фактори зростання тарифів для населення. Ми категорично проти підвищення тарифів для киян. Ми насамперед повинні зважати на рівень соціального забезпечення громадян та їх платоспроможність", - зазначив Кличко.

Мер підкреслив, що зважаючи на рівень пенсій та зарплат сьогодні, підвищення тарифів Кабміном – неприпустиме.

"Середня зарплата, наприклад, медсестри в лікарні Києва – 3,5 тисячі гривень. Значна кількість пенсіонерів отримують мінімальну пенсію, яка становить трохи більше 1000 гривень. А рахунок за житлово-комунальні послуги для мешканців двокімнатної квартири у Києві становить в середньому близько 2 тисяч гривень", - наголосив Кличко.

Він додав, що люди шоковані останнім підвищенням тарифів.

"Кияни звертаються до мене з питанням: як можна вижити? Чергове підвищення тарифів призведе лише до того, що люди просто не зможуть платити рахунки", - наголосив міський голова.

Він доручив своєму заступнику Петру Пантелєєву створити робочу групу, щоби знайти шляхи вирішення цієї проблеми.

Як повідомили у "Київенерго", 29 грудня 2015 року НКРЕКП схвалила прогнозний проект тарифів на теплоенергію, центральне опалення та гарчу воду для "Київенерго".

Передбачається, що тариф на тепло для населення зросте на приблизно 12% - з нинішніх  657,24 грн/Гкал (з ПДВ) до 742,53 грн/Гкал (з ПДВ), або з 16,14 гривні до 17,28 за кв.м. опалювальної площі.

Крім того, з 1 березня зросте тариф на електроенергію. Вартість збільшиться в середньому на 25% і становитиме 57 копійок – 1,56 гривні за кіловат.

Читайте також: Як суди на практиці позбавляють субсидій та стягують штраф

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У центрі Дніпра загинула дівчина, на яку впала суха гілка

У п'ятницю, 22 вересня, близько 14....

Це може бути цікавим

Начальник исправительной колонии покончил с собой

Накануне в Полицкой исправительной колонии №76, которая располагается в Ровенской области, застрелился заместитель начальника отдела охраны....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Российский "Сбербанк" закроет свои отделения в Европе из-за санкций

"Сбербанк России" не выдержав контроля со стороны Европейского центрального банка и работу под санкциями, решил уйти из некоторых европейских стран....