Чому в Криму живуть не самі сепаратисти

Українці в соціальних мережах почали флешмоб, приурочений до Дня спротиву російській окупації Криму. Про це Крим.Реалії повідомила ініціатор акції, радник міністра інформаційної політики України з питань Криму Еміне Джеппар.

«В Україні сьогодні є міф, що в Криму живуть самі лише сепаратисти, які на 100% підтримали анексію і безмежно щасливі в «рідній гавані». Однак це зовсім не так. Один з фактів, що підтверджує зворотне, – мирний мітинг, організований Меджлісом кримських татар під стінами кримського парламенту. Близько 15 тисяч патріотів України тоді не дали кримському парламенту легалізувати окупацію. 26 лютого – це символ ненасильницького спротиву Криму, кримських татар, які через свою позицію стали основною мішенню окупанта. «Справа 26 лютого» – символ боротьби за Батьківщину», – розповіла Еміне Джеппар.

За її словами, одне із завдань флешмобу – спростувати міф про те, що в Криму залишилися люди, які на 100% підтримують російську владу півострова.

У рамках флешмобу користувачам соцмереж пропонується встановити плакат на честь Дня спротиву російській окупації Криму замість фотографій користувача. Акцію вже підтримали жителі Криму і материкової частини України, представники громадських організацій, міністерств і відомств.

В Україні триває інформаційно-комунікаційна кампанія «Крим – це Україна!». Вона складається з бордової кампанії, в якій відомі українські журналісти та артисти розповідають про «свій Крим».

У межах кампанії також були підготовлені відеоролики, в яких відомі і звичайні українці звертаються зі словами підтримки до жителів Криму. Національна рада України з питань телерадіомовлення надала роликам статус соціальної реклами. Відповідно до цього, вони рекомендовані до трансляції на більшості центральних і обласних телеканалів України.

Кампанію підтримали кримські ЗМІ, серед яких – кримськотатарський телеканал ATR і Чорноморська телерадіокомпанія. На їхніх ресурсах здійснюється трансляція відеороликів.

Буде також представлено документальний фільм, присвячений анексії Криму та нинішнім політичним репресіям щодо українців у Криму. Він теж стане частиною комунікаційної кампанії «Крим – це Україна».

Десяток ЗМІ, що займаються кримською тематикою, у межах проекту «Кримське питання» долучаться до марафону, присвяченого Дню спротиву окупації в Криму.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію й анексію Криму незаконними та засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Українська команда відправляється до Канади для участі в «Іграх нескорених»

Міністерство соціальної політики разом з Міністерством оборони та Трастовим фондом НАТО–Україна з питань реабілітації учасників антитерористичної операції та ....

Це може бути цікавим

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Керівник операції із окупації Криму дістав серйозні травми в ДТП

Командувач повітряно-десантними військами Росії генерал-полковник Андрій Сердюков 15 вересня потрапив в аварію в Мурманської області, в результаті якої отримав ва....