Уряд знищує вітчизняне ракетобудівництво — активіст

У конструкторському бюро «Південне», що входить до «Південного машинобудівного заводу», з ініціативи Державного космічного агентства звільнили генерального конструкторського Олександра Дегтярьова. Співробітники підприємства у свою чергу оприлюднили звернення до президента Петра Порошенка, у якому заявляють, що це «призведе до руйнування міжнародної кооперації та багатомільйонних збитків, звільнення десятків тисяч кваліфікованих фахівців, зриву виконання наявних контрактів з іноземними державами і до повної втрати позитивного іміджу країни на світовому космічному ринку». 

Як повідомляє голова незалежної профспілки «Захист праці» та активіст «Соціального руху» Олег Верник, звільнено було саме успішного керівника, який користується підтримкою робітників.

«Дивно, що замість очевидного і безсумнівного звільнення Генерального Директора «Південмаша» Сергія Войта, що довів ситуацію до вкрай ганебного стану та залишає працівників славетного підприємства без заробітної платні вже багато місяців поспіль, ДКАУ звільняє цілком успішного керівника Конструкторського Бюро «Південне» Олександра Дегтярьова. Всім відомо, що працівники КБ «Південне» не мають заборгованостей по заробітній платі та з кожним місяцем нарощують своє виробництво», — зазначає профспілковець.

На його думку, такі дії свідчать про бажання штучно довести підприємство до банкрутства.

«Вже майже ні у кого не має сумніву, що завдання уряду та підлеглих йому київських чиновників ДКАУ зробити усе, щоб остаточно добити на «Південмаші» навіть те, що хоч якось жевріє. Добити з єдиною метою — штучно та швидко збанкрутити комплекс «Південмашу» та підготувати його до приватизації на користь іноземного інвестора«, — підкреслив Верник.

Як повідомлялось, у лютому робітники «Південмашу» влаштували масовий мітинг через заборгованість по зарплаті за чотири місяці. Після акції співробітникам вдали гроші за два місяці.

Читайте також: «Южмаш» может работать на Запад, но Украина не ищет рынки сбыта — активист

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Почему спать во время полета опасно для здоровья

Сон во время взлета и посадки самолета может привести к проблемам со слухом....

Це може бути цікавим

Дніпро на межі: Чому посередині головної річки країни можна гуляти по коліно у воді

Прогулянка по коліно у воді посередині Дніпра в Києві стала реальністю....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Качественный перевод на 50 языков в Киеве

Быстрый качественный перевод в Киеве на множество языков, легализация документов, апостиль, нотариальные переводы, удобное оформление и доставка заверенных перев....