У партії Порошенка стався черговий скандал

Народний депутат України Віталій Купрій звинуватив своїх колег з фракції "Блок Петра Порошенка" Ярослава і Богдана Дубневича в незаконному веденні бізнесу, що ставить під загрозу здоров'я та життя пасажирів "Укрзалізниці". Про це він написав на своїй сторінці в "Фейсбуке".

"Мені стало відомо, що високопосадовці за попередньою домовленістю з філією «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» та ПАТ «Укрзалізниця» заволоділи державним майном в особливо великих розмірах, зловживаючи службовим становищем. Тільки за минулий рік сума збитків державі сягнула 50 мільйонів гривень!", - написав народний депутат.

Так, за його словами,  ТЗОВ «Корпорація КРТ», засновниками та кінцевими бенефіціарами якого є народні депутати України від партії «Блок Петра Порошенко» Ярослав і Богдан Дубневич, вже протягом десяти років при різних політичних режимах виграє тендери на поставку елементів кріплень для залізничної колії.

Частина елементів кріплення та інші супутні товари виробляються власними силами та засобами «Корпорація КРТ», а інша – на підпільних цехах без дотримання технологічних вимог до предметів закупівель. Дані підпільні цеха не мають державної реєстрації та офіційно працевлаштованих фахівців, а тому не сплачують податків і зборів до державного та місцевих бюджетів.

111

Як наголосив нардеп, вказані корупційні схеми з розкрадання бюджетних коштів не могли б гладко проходити, якби Ярослав Дубневич не був би народним депутатом України – Головою Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, а Богдан Дубневич народним депутатом України – членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Крім того, даним корупційним схемам сприяють посадові особи Філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» та ПАТ «Укрзалізниця», які є близькими особами до братів Дубневичів.

Як зазначив нардеп, зокрема: заступник директора Філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Едуард Пушкаренко, в обов’язках якого є розроблення тендерної документації та головний інженер Департаменту колії ПАТ «Укрзалізниця» Василь Яковлєв, в обов’язки якого входить формування державних закупівель із технічними характеристиками предмету закупівель.

"Пушкаренко та Яковлєв, зловживаючи своїми службовими становищами, покладаючись на прикриття з боку депутатів Дубневичів, формують державне замовлення та тендерну документацію (технічні характеристики предметів закупівель) з порушенням вимог статей 3, 5, 16, 22 Закону України «Про здійснення державних закупівель», під одне підприємство – ТЗОВ «Корпорація КРТ», що легко перевірити по результатам проведених тендерів Філією «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» за останні роки.

Таким чином, вони умисно, всупереч інтересам служби, вчиняють розтрату державного майна, чим завдають істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам. Цим вчиняють злочини передбачені статтями 364 та 191 Кримінального кодексу України.

Я звернувся до Національного антикорупційного бюро України та Спеціального антикорупційного прокурора. За результатами розгляду моїх звернень було відкрито кримінальне провадження.

Відразу після того я як звернувся до “Укрзалізниці” з питань перевірки виробництва учасників конкурсних торгів, вони скасували свій же наказ щодо обов’язкового аудиту виробництв учасників конкурсних торгів.

З метою недопущення та попередження катастроф на залізничних коліях мною були направлені відповідні звернення на адресу ПАТ “Укрзалізниця” та міністра інфрастуктури України Андрія Пивоварського", - написав нардеп.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Шнобелевскую премию-2017 вручили за исследование жидких котов

В Гарвардском университете в Кембридже прошла церемония вручения Шнобелевской премии за 2017 год - международной награды за абсурдные и остроумные исследования....

Це може бути цікавим

В РПЦ предложили ввести монополию церкви на слово «православный» в названиях

Московская патриархия РПЦ предложила отдать церкви монополию на использование слова «православный» в названиях организаций, сообщает РИА Новости....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....