Саакашвілі хоче стати президентом України?

На думку Саакашвілі, Україна повинна пройти шлях, який раніше пройшла Грузія.

Очільник Одеської ОДА і колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив в інтерв'ю грузинському телеканалу "Руставі 2", що його амбіції в Україні "набагато вищі, ніж посада прем'єр-міністра", повідомляє "BBC Україна".

Так Саакашвілі відповів на пряме запитання, чи не думає він про крісло прем'єра. Екс-президент Грузії сказав, що ставить собі за мету "встановити абсолютно нові правила гри і представити нове покоління політичної еліти".

На його думку, Україна повинна пройти шлях, який раніше пройшла Грузія. Саакашвілі наголосив, що "народ об'єднався, щоб усе змінилося на краще".

Він також підкреслив, що починає активніші дії та зустрічі з народом у регіонах: "З 22 лютого ми починаємо вихід і протягом 22 днів у мене будуть зустрічі в 22 містах України".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Прокуратура розслідує факт розтрати на бронетанковому заводі

Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розт....

Це може бути цікавим

Летающее такси может заменить наземное - уже скоро

Компания Audi совместно с корпорацией Airbus объявили о старте нового проекта системы городской мобильности Urban Air Mobility в немецком городе Инголштадт, сообщает Хайтек, с....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Киеве сгорело несколько киосков

В Киеве сгорело несколько киосков на улице Народного Ополчения....