Саакашвілі хоче стати президентом України?

На думку Саакашвілі, Україна повинна пройти шлях, який раніше пройшла Грузія.

Очільник Одеської ОДА і колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив в інтерв'ю грузинському телеканалу "Руставі 2", що його амбіції в Україні "набагато вищі, ніж посада прем'єр-міністра", повідомляє "BBC Україна".

Так Саакашвілі відповів на пряме запитання, чи не думає він про крісло прем'єра. Екс-президент Грузії сказав, що ставить собі за мету "встановити абсолютно нові правила гри і представити нове покоління політичної еліти".

На його думку, Україна повинна пройти шлях, який раніше пройшла Грузія. Саакашвілі наголосив, що "народ об'єднався, щоб усе змінилося на краще".

Він також підкреслив, що починає активніші дії та зустрічі з народом у регіонах: "З 22 лютого ми починаємо вихід і протягом 22 днів у мене будуть зустрічі в 22 містах України".

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученый рассказал, когда Россия потеряет интерес к "ДНР" и "ЛНР"

Террористические ДНР-ЛНР интересны России до тех пор, пока с их помощью можно дестабилизировать ситуацию в Украине....

Це може бути цікавим

Брэд Питт обрадовался разводу Дженнифер Энистон

После официального заявления о разводе Дженнифер Энистон (Jennifer Aniston) и Джастина Теру (Justin Theroux) весь мир начал обсуждать скорое воссоединение Джен и ее экс-супруга Б....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Ученые добыли ДНК вымершей птицы-гиганта

Группа исследователей из Австралии и Новой Зеландии извлекли ДНК из древнего навоза, оставленного вымершей птицей моа....