Ганна Герман продовжує свої сепаратистські маніпуляції?

Справа не в експериментах Ганни Герман в жанрі пластичної хірургії. Навіть, якщо вона перекроїть себе до рівня Джослін Вільденштейн (відома жертва пластики під прізвиськом «жінка-кішка») вона все одно лишиться закомплексованою дівчинкою Ганею Стеців із села Колодруби, яка не цуралась ніяких методів, щоб отримати великі гроші, високу владу і елітний секс.

Ганя Герман в ефірі популярного українського каналу – це як жменя грязі, кинута в обличчя телеглядачу з недавнього минулого. Я уважно слухала це інтерв’ю Гані. Вона була болонкою Януковича, готовою виправдати будь-яке його рішення, так нею і не лишилася. Не переконав Ганнушку в протилежній реальності ані крах колишнього режиму, ані особиста драма у вигляді похоронів обох синів в розквіті молодих літ.

Якщо минулого оку в якомусь інтерв’ю Герман розказувала, що Януковичу варто було діяти більш швидко і жорстко щодо Майдану, то зараз Ганя випробовує роль примирителя Донбасу. Сказала, що українська влада має організувати нові вибори на Донбасі, а сам Донбас має зажити «своїм стилем життя». Відверта маніпуляція, брехня і розрахунок на вуха, де теліпається сепаратистська локшина.

Я мала учора розмову із мешканцем Донецька про нинішній «стиль життя» в місті, яке усього три роки тому очолювало рейтинги найзаможніших і розкішних міст для життя. Так от, лайфстайл покращеного Захарченком і ДНР міста – дуже простий. У людей немає роботи, немає коштів, немає перспектив. Виживають бюджетники, непогано живуть особи, що записуються в міліцію і армію ДНР. Мій друг прислав мені фото потай зроблене на мобільний. Дві молоді дами в воєнній формі з дамськими сумочками на плечах.

--- Для жінок і дівчат – це теж дуже популярна робота, записатись у частини ДНР.

Мораль історії дуже проста. Поки Ганя Герман демонструє свій фейсліфтінг на молитовному сніданку у Вашингтоні чи в ефірі 112 каналу, нам жити поруч із цими деформованими територіями і деградованими людьми. А коли ти плюсуєш до цього Ганю Герман і інших примирителів, ти розумієш, що ідея Юговостоку для всієї країни жива і конати не збирається.

автор: Marina Daniluk-Yarmolaeva

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Путинский план развертывания наблюдателей ООН в Украине — это коварная уловка

Предложив направить миротворческую миссию ООН в Донбасс, Кремль пытается превратить украинскую идею в свою собственную и обернуть ее против Киева посредством мол....

Це може бути цікавим

Міністр екології закликав українців не спалювати сухе листя

-Зараз в Україні завершується сезон збирання урожаю і відповідно всі масово спалюють опале листя, бадилля та траву, забуваючи при цьому, що дим завдає шкоди не лише ....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Під Дніпром поліція затримала КаМАЗ з великою кількістю зброї

Співробітники правоохоронних органів виявили в військовій вантажівці КаМАЗ більше 700 бойових гранат....