Романтики з БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ продовжують тур Україною

Музиканти гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ​, відомі українські рок-романтики, продовжу​ють​ презентувати свій альбом #DИХАЮТОБОЮ містами України. Найближчі концерти гурту пройдуть 11 лютого – Івано-Франківськ, ‎Panorama Pub, 12 лютого – Хмельницький, GASTRO-BAR 7.62, 13 лютого – Чортків, ‎Park Pub,  28 лютого – Київ, Docker Pub та 5 березня – Полтава, MUZA bar.

Альбом #DИХАЮТОБОЮ

Новий альбом вмістив у себе десять авторських композицій гурту, частина з яких вже добре знайома прихильникам колективу. Зокрема до списку треків свіжої платівки потрапили пісні «Налий мені вина» і «Зима», на які було раніше відзнято відеокліпи, а також композиція «Мамині Слова», присвячена героям Небесної Сотні, яку було оприлюднено у якості синглу. До того ж, фінальним треком релізу є акустична версія легендарної пісні «Underground», з якою хлопці вперше увірвалися в українські чарти, етери радіо та музичних телеканалів у далекому 2007 році.

За словами учасників БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, презентований матеріал формувався та складався в єдине ціле приблизно протягом останніх двох років. Назву альбому дав лейтмотив композиції «Налий мені вина», яка стала першим оприлюдненим в Інтернеті синглом платівки #DИХАЮТОБОЮ.

Про гурт

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, це музиканти, які в своїй творчості повністю дають волю почуттям та емоціям. Без кордонів у стилі, без кордонів в почуттях і емоціях... В музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя.

У творчому доробку музикантів є величезна кількість пісень, відео-роботи, саунд-трек до фільму, та навіть гімн спортивної команди. Маючи за плечима непоганий багаж, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ні на хвилину не припиняють свій творчий рух уперед, створюють новий музичний матеріал, експериментують, ведуть активну концертну діяльність, беруть участь у різноманітних фестивалях та громадських акціях.

​Попереду - концерти Україною та участь у фестивалях​. Слідкуйте за новинами!

Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу. У піснях БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожен знайде, щось близьке собі, адже пісні наповнені непідробними емоціями, енергетикою та почуттями.

Хочете перевірити на що здатні ці хлопці? Тоді, не зволікайте, беріть друзів та сміливо прямуйте на концерт!

11 лютого /02/16 - Івано-Франківськ, ‎ Panorama Pub

Початок 21:30 Квитки 50-70 грн. можна придбати в касі клубу чи онлайн http://2event.com/events/371342

(0607)220-80-19

12 лютого Хмельницький GASTRO-BAR 7.62

вул. Грушевського, 62

Початок о 21:00

Квитки від 30 грн. тел. 78-7.62-9

13 лютого Чортків,

‪Park Pub  

Початок о 24‎:00 (ніч за 13 на 14 лютого)

Квитки 50 грн. Квитки можна придбати в касі клубу, тел. 067-70-11-725

28 лютого – Київ,

Docker Pub

Початок 19:00

Квитки барна стійка - 150 грн. фан-зона - 75 грн.

Дізнатися інформацію та купити квитки можна в клубі: (044) 537-13-40 (050) 358-55-13

5 березня – Полтава, MUZA bar,

Жовтнева 19 Початок 20:00 Квитки 60-80 грн. (098) 100-68-68

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Google позволит путешествовать на другие планеты

В сервисе Google Maps появилась функция, которая позволяет изучать не только Землю, но и другие планеты Солнечной системы....

Це може бути цікавим

Україна та Білорусь домовились про співпрацю у розвитку чорнобильського туризму

Про важливість відродження, розвиток територій Чорнобильського і Причорнобильського Полісся спілкувалися вчені, експерти та науковці з різних країн світу під ча....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть