Порошенко змінює Конституцію України методами Януковича?

Влада на чолі з президентом Петром Порошенком та спікером парламенту Володимиром Гройсманом в союзі з «Народним фронтом», «Опозиційним блоком» та олігархічними депутатськими групами діє стандартними методами Януковича, незаконно змінюючи регламент Верховної Ради і Конституцію України. Про це 29 січня 2016 року заявив голова Волинської «Свободи» Анатолій Вітів, коментуючи голосування парламенту, яке дозволяє вносити зміни до Основного закону на наступній сесії.

 «28 січня 229 народних депутатів з «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», «Опозиційного блоку», олігархічних груп «Воля народу» та «Відродження» і половина фракції ВО «Батьківщина» проголосували за незаконну зміну процедури ухвалення змін до Конституції. Після його затвердження влада в будь-який момент, купивши необхідну кількість голосів депутатів, зможе проштовхнути зрадницькі зміни до Конституції в частині закріплення «особливого статусу» Донбасу. Такі дії нинішньої влади і президента Петра Порошенка, який докладає усіх зусиль задля втілення плану Путіна щодо Донбасу, аналогічні методам Януковича і Партії регіонів. Прийшовши до влади на крові Небесної Сотні, правляча коаліція протягує у стилі Януковича умови для прийняття продиктованих Путіним сепаратистських змін до Конституції. У березні 2010 року такими ж методами діяв Янукович і Партія регіонів. Тоді їм вдалося внести зміни до Регламенту, дозволивши індивідуальне членство в коаліції. Наруга над Конституцією стала початком встановлення режиму Януковича. Пройшло шість років і злочинним досвідом Януковича скористалася сьогоднішня влада», - наголосив свободівець.

Анатолій Вітів підкреслив, що народні депутати, які проголосували за зміну до Конституції, рано чи пізно будуть відповідати за свої дії:

«Змінювати Конституцію мінімальною кількістю голосів через регламент роботи Верховної Ради – це повна нівеляція Основного закону та підготовка до капітуляції перед Путіним. При такому підході може дійти до того, що незабаром будуть скасовані поняття про унітарність України, про державність української мови. Кожен депутат, який підтримав ці зміни, є співучасником злочину проти держави і відповідальність за це рано чи пізно таки настигне. Показово, що серед тих, хто голосував за можливість в майбутньому протягнути вбивчий для існування України особливий статус Донбасу – колишні «регіонали», друзі Януковича, ті, хто були причетними до вбивств людей на Майдані і голосували за диктаторські закони. В союзі з ними правляча коаліція і хоче змінювати Конституцію».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Американцы показали лазерную систему защиты от дронов

Американская компания Lockheed Martin опубликовала видео испытаний перспективной лазерной системы защиты объектов от беспилотных летательных аппаратов....

Це може бути цікавим

Судебная реформа: станет ли правосудие доступным для граждан

Более того, доступ к судопроизводству усложнится, считает активист ОО «Соціальний рух», юрист Виталий Дудин....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У Києві фура розчавила жінку

У Києві на вулиці Липківського сталася смертельна ДТП....