Луценко: країну і людей роздирають демони страху

Виступ на першому засіданні ВР 2016.

Аналізуючи загальну ситуацію в Україні, мусимо сказати: країну і людей роздирають демони страху. Страху безробіття і жебрацтва. Страху посилення путінської агресії. Страху імпотенції влади на місцях і в центрі.

У цей важкий час відповідальні політики мають зробити дві головні речі.

По-перше, зміцнювати державні інституції.

По-друге, діяти в напрямку відновлення територіальної цілісності України, її європейської інтеграції, сприяти її економічному зростанню.

Всі, хто цим займаються, насправді рятують державу і людей.

На жаль, багато політиків йдуть іншим шляхом. Вони виголошують чергові і позачергові промови, які лише посилюють страхи людей.

Нічого не відбувається. Є просто багато-багато слів.

Прикро, що до звичної шоу-групи записних борців з несправедливістю, скотиняками та іншими речами долучилося і керівництво Кабінету міністрів України.

У мене особисто склалося враження, що тарифи врегульовано, інвестиції – залучено, корупція і бандитизм – подолані і залишився один головний прожект – народний референдум. Більше цьому урядові, як з’ясувалося, займатися нічим.

Шановні колеги з Кабміну і колеги-депутати!

Треба припинити перекладати на людей те, що мають робити найняті ними політики у законодавчій та виконавчій владі. Той, хто так часто їздить в Європу, мав би пам’ятати, що загравання із так званим народним референдумом у найважчі, найкритичніші для суспільства часи призвело до смерті Веймарської республіки і встановлення абсолютно тоталітарної системи в Німеччині 30-40 років минулого сторіччя.

Куди сьогодні ви штовхаєте цих бідних, знедолених, доведених до відчаю людей? Вони вже зробили і революцію і обрали керівництво держави.

Завдання цих обраних достойників - реалізовувати справу внесення змін до Конституції – професійно і відповідально. Зрештою, почуйте розумну думку найбагатшого китайського бізнесмена Джек Ма: «Світу наплювати на те, що ви говорите. Світ бачить лише те, що ви робите».

Це повною мірою стосується Кабінету міністрів України.

Шановні колеги, хочу нагадати, що, згідно закону, за 45 календарних днів після закінчення року, Уряд подає звіт про свою діяльність у парламент. Матеріали цього звіту мали бути подані депутатам до 22 січня.

Від імені фракції «Блоку Петра Порошенка» вимагаю від Уряду виконати Закон і подати документи для проведення звіту Уряду, який має відбутися не пізніше 45-денного терміну – до 5-го лютого. Саме під це можна провести загальні збори коаліції, саме під це можна відкоригувати і встановити точні дати нашої коаліційної угоди, саме після цього треба найняти більш ефективних її виконавців.

Запрошую колег до праці, а не до імітації діяльності.

автор: Юрій Луценко

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Поліція затримала банду викрадачів елітних авто

Співробітники правоохоронних органів затримали банду викрадачів елітних автомобілів, причетну до викрадення понад 10 іномарок в Одесі....

Це може бути цікавим

В сети появился фоторобот похитительницы младенца в Киеве

В сети опубликовали фоторобот и ориентировку на похитительницу полуторомесячной девочки на Оболони в Киеве....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Дэвид Линч приедет в Киев, чтобы открыть свой фонд

Напомним, что впервые Линч приезжал в Украину еще в 2009 году....