Нардепа Білецького звинуватили у наклепі

Студентська профспілка "Пряма дія" звинувачую народного депутата, керівника полку "Азов" Андрія Білецького у наклепі через його заяву про сепаратизм профспілки. Про це йдеться у повідомленні організації у Facebook.

Як вказано, представники “Азову” зірвали акцію пам’яті правозахисника Станислава Маркелова та Анастасії Бабурової, які стали жертвами політичного терору 19 січня 2009 року.

"Після розгону акції, агресори були запрошені на телебачення, зокрема, у лідера праворадикалів А. Білецького було взято інтерв’ю на “Громадському телебаченні”.  Під час інтерв’ю А. Білецький звів нахабний наклеп на нашу незалежну студентську профспілку, звинувативши нас у збройній підтримці анексії Криму та російської агресії на Сході України. Зважаючи на нахабні маніпуляції зі сторони праворадикалів та мовчання ЗМІ з цього приводу, ми, незалежна студентська профспілка “Пряма дія” заявляємо, що подібні звинувачення є абсурдною брехнею та цілеспрямованим наклепом на нашу організацію", - йдеться в заяві.

Як вказано, незалежна студентська профспілка “Пряма дія” створена для захисту прав студентів та спільної боротьби за прогресивні трансформації у системі вищої освіти. "Починаючи з 2008 року активісти та активістки профспілки успішно боролися з освітніми псевдореформами екс-міністра освіти і науки Д. Табачника. Під час Євромайдану члени та членкині “Прямої дії” чинили опір поліцейському режиму В. Януковича, брали активну участь у революційних подіях у Києві та Харкові. Після анексії Криму та початку російської агресії на Донбасі місцеві активісти та активістки профспілки перебралися до Києва, категорично відмовившись співпрацювати із окупаційним режимом та засуджуючи російський імперіалізм. Наразі активісти та активістки профспілки займаються також волонтерською допомогою переселенцям із окупованих територій", - підкреслюють профспілковці.

За їх словами, члени "Прямої дії" виступають проти ксенофобії, расизму, сексизму та інших форм дискримінації. В той же час, за їх словами, "праворадикали скоїли напад на наших активістів під час проведення профспілкового освітньо-розважального заходу “К(А)НІКУЛИ”".

"Ми, члени незалежної студентської профспілки “Пряма дія”, заявляємо про те, що дані звинувачення по відношенню до нас є цілеспрямованим наклепом та закликаємо представників засобів масової інформації бути критичними та справедливими у висвітленні політичних питань, не піддаватися на провокації зі сторони праворадикальних формувань. Адже таким чином поширюється не лише цілеспрямовано сфальсифікована інформація, але й ідеї ненависті та нетерпимості в українському суспільстві, що є не меншою загрозою, аніж російська військова агресія", - зазначили вони.

Читайте також: Білецький заявив, що «Азов» і надалі зриватиме неугодні акції

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

МВФ забраковал новую пенсионную реформу Кабмина

Изменения в законопроект о пенсионной реформе (№6614), внесенные во время его подготовки ко второму чтению, вызывают опасения у ключевых кредиторов Украины - Всемирн....

Це може бути цікавим

В Україні пояснили, як Крим і Донбас повільно пожирають Росію

Окупований Крим і ОРДЛО повільно пожирають всю Росію....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Сколько Великобритания заплатит за Brexit

Великобритания готова отдать Европейскому союзу 45 миллиардов евро отступных за Brexit....