Що розповідають "міліціонери" на переатестації. Добірка співбесід

Один зі співробітників “старої” міліції, який проходив переатестацію в поліцію, з’їв свій атестаційний лист, коли побачив у ньому негативний результат.

Про це у “Фейсбуці” повідомила журналістка Ольга Худецька, яка входить до однієї з комісій, що займаються атестацією міліції Києва й області.

“Це повноцінний листок А4 офісного паперу, щоб ви розуміли. Зжувати його миттю було непросто, тож жував він хвилин 5, кажуть. Вперто на бігу (його переслідували) дожовував і відбивався”, – повідомила Худецька.

За її словами, “тепер надіслали запит на дублікат. Причину, доречі, чесно вказали: з’їв”.

#атестаційнібудні- Це так, щоб нікому не можна було хабарі брати\давати, а мені можна. - це найпопулярніша відповідь с...

Опубликовано Olga Khudetska 18 января 2016 г.

Представники громадськості в атестаційних комісіях регулярно викладають у соцмережах цікаві діалоги з працівниками МВС, які хочуть після реформування залишитися на посадах у новій поліції.

“Новинарня” відібрала найцікавіші діалоги з тими, хто переатестовується, з “фейсбуків” Ольги Худецької, Романа Сініцина, Павла Кашчука і Дмитра Потєхіна.

“ОПГ”

– розкажіть про якийсь резонансний злочин, який ви розслідували? – ну в нас район – 46 тисяч, які у нас резонанси? – ну може з минулого? – о, да, з минулого можу розказать. по ОПГ розслідував і до суду довів. – і що там було? – ну хлопці крали цепки по колгоспам і здавали на металолом. – і як ви там ОПГ на це натягнули? – ну да, натянули. ну їх троє було. і мотицикл. то організатора треба ж були визначить. – і кому ж не повезло? – ну мотицикл же брав участь. то той, хто власник мотоцикла.

“Метадон”

2 роки БНОНу (відділ боротьби з незаконним обігом наркотиків) в анамнезі. – як ви ставитесь до замісної терапії? – ?.. – термін “замісна терапія” вам відомий? – ні. – що таке метадон? – наркотик. – як ви ставитесь до ідеї відповідальності за вживання наркотиків? – я вважаю, що якщо він в стані наркотичного сп*яніння, то він вживав. якщо вживав – то зберігав. а за зберігання ж є стаття? так шо треба карати. – тіпа логічно? – да. і до того ж, вони у цьому стані можуть вчинити злочин. так що треба наркоманів на експертизу, і якщо вона позитивна – то треба покарання.

“Перевірка документів”

– Підстави для перевірки документів? – ну якщо хтось підозрілий… – а які критерії підозрілості? – ну якось не так себе поводить, якось неправильно… – неправильно поводиться це як наприклад? – дьоргається… – і цього достатньо, щоб перевірити документи? – ну я так більше по машинам, я ж з дорожно-патрульньої.. – ну ок, підстава зупинки автомобілю? – перевірити документи.

“Водій”

– Ви служили в армії. Яка військово-облікова спеціальність? – Водій. – Що водили? – Волгу! – А ще щось вмієте водити? – Все вмію водити! – Що – все? БМП теж? – І БМП теж. – Скільки передач в БМП? – Там коробка-автомат. – Там механіка. – Автомат. – Це в якому БМП автомат наприклад? – Ееее… – БМП – це з гусеницями, єслі шо. – А на кольосіках? – То бетер. -… Да? – Ага. – Нє, ну я його правда вмію водити, не подумайте!!

“Перша допомога”

Вперше, мабуть, пост про атестацію, який буде цікавий тактмедам:) До обіду були одні даішники. Опитую на знання першоі допомоги. – Коли не можна витягать людину з авто? – Коли шия зламана. – А як ми це узнаєм? – Спитаєм у потерпілого. – У вас дтп, двоє постраждалих, один кричить, другий без свідомості. До кого першого підбіжите? – До того, що кричить. – у Вас дтп, двоє без свідомості, один на спині, один на животі. До кого першим підбіжите? – До того, що на животі. – Ви вважаєте, ви гарно володієте навичками першоі медичної допомоги? – Так. – І як ви допомагаєте? – Ну там, якщо внутрішня кровотеча, то треба, щоб людина навприсядки сіла. – Фффф. Як визначити, що є внутрішня кровотеча? – Ну кров піде. – Звідки? – З рота.. – Ффффф. – [дивиться на мою реакцію] ну ми іх все таки стараємся не трогать поки швидка не приїде. – Скільки їде швидка? – 15 хв. – За скільки може померти людина від сильної кровотечі? – За годину. [насправді пару хвилин] …Це люди, які на місці дтп часто швидше за швидку опинялись. Дійствітєльно, чо в нас така смертність від дтп.

“Мрія дитинства”

Інспектор на блокпосту в чорнобильскій зоні. – Чому пішли в міліцію? – Мєчта с дєтства. – Яка мєчта? – Людям помагать, злодіїв ловити. – Яких ви злодіїв ловите? – Оце лізуть в зону всякі. – Сталкери? – Да. А це ж заборонена зона. – Не положено. – Да. – І про шо ви ще мріяли? Як людям помагати? – ну, охороняти громадський порядок. – у зоні відчуження? – Да. – А самогонку самосели варять? – Нє. – І ви іі не купляєте? – Нє. – а якщо ми самоселів спитаєм? – Вони спеціально скажуть. – Чому? – наговорюють. – В чернігів підете опером? – Не знаю. Нада думать. Нє. – Так ви ж злодіів хотіли ловити з дитинства. – Там своіх хватає. – Кого. – Оперів.

“Міліціонер з Чорнобиля”

– Був сом Васька але він помер вже… – А чим знаменитий був сом Васька? – Голубів їв. Ще туристи йому буханки хліба купували і він заглатував цілу буханку зразу. Хароший сом був, але помер. Поліція Зони Відчуження

“Взяв то й взяв”

– Давайте змоделюємо ситуацію. Ваш безпосередній начальник взяв хабар розміром в 1000$. Ви єдиний свідок. Ваші дії?– Які дії. Взяв тай все. То ж начальнік

“Син”

– Ваш син хотів стати міліціонером? – Хотів. – І? – Єлє отговорив!!!

“Програміст”

Кандидат інженер-програміст за посадою. 17 балів з 60 по логіці. – Чим займаєтесь? – Статистикою. – Які програми для обробки статистичних даних вам відомі? – Ексель, ДОС… – ДОС?! – ну, МС-ДОС…

“Командир відділення”

– Яка ваша посада? – Командир відділення. – Які Ваші функції? – Ті самі. – Які ті самі? – Командира відділення.

“Мопед”

– машина є? – нема – а мопед? – що? – мопед в декларації. – А! Мопед мій!

“Радикальні організації”

– Розкажіть, чим ви займаєтесь. – Розслідую злочини, вчинені іноземцями та радикальними організаціями. – І які радикальні організації вам відомі? – Мммм… “Молот” (насправді правильна назва Білий Молот:) – А ще? – “Тризуб” – Ще якісь? – ні. – А що це за організації – “Молот” і “Тризуб”? – Правоцентристські. – А ліві радикальні організації вам відомі? – ні – А проросійські? – ні – сепаратистські? – ні

“Не бив”

– Ви били підозрюваних коли-небудь? – Ні. – А ваші колеги? – Ні. – Може чули про такі випадки? – Ні. – Василь Васильович, ви все життя в карному розшуці, і ніколи за всі ці роки не стикались з застосуванням фізичноі сили до підозрюваних? – Ні. [відводить очі. Бореться з собою і все ж широко посміхається] – А чому ви посміхаєтесь? – Ну як… [ більше не може стримуватись, сміється вголос]

“По велику зарплату”

– В чому по Вашому полягає суть реформи поліції? – Форменний одяг – Що форменний одяг? – Дадуть хорошу форму! – І? – Машину дадуть! – І? – Заправлену! Машину з бєнзіном! – І? – Зарплату велику! – З чим ви пов’язуєте низький рівень довіри населення до міліції? – Ну як вам сказати. Якась погана людина в органах затесалась, по ній і судять про всю міліцію.

“Після Майдану”

– Брали хабарі? – Брав канєшно. Начальнік заставляв. Зарплата маленька… – А зараз шо? – Ну після Майдану не беру – А чого так? – Бо лучше стало. З кожним днем стає все лучше… Обласне ДАІ

“Довіра населення”

– Що по Вашому реформа поліції? Навіщо? Для чого? Розкажіть своїми словами – Ну…. це….. Покращення матеріально-технічної бази. Бумага, прінтер там, скрєпки. А… і ще машину за свій рахунок не заправляти. І зарплату ж обіщають більшу. Збільшення фінансування. – Ясно, і все? – Ааааа …. Ще підвищення довіри населення. “Підвищення довіри населення” це такий адский штамп. 50% ментів про це торочать але не можуть своїми словами пояснити про що йдеться. Переважна більшість під реформою розуміють “прінтер, бумага, бензін”. Отак.

“Я просто не міг”

– Ви чому з посади в Б перевелись на посаду А і райвідділи поміняли в 2012 ? – Начальнік сказав штуку баксів в місяць приносити. Я этого не пріємлю. – Добре, а чому з Київського ровд Д перевелись в обласне ровд Б в січні 2014 ? – Не міг виконувати злочинні накази, в області трохи з цим краще було. – Які саме накази? – Ну мені ситуація була не зрозуміла чому ми там стоїмо, типу по іншу сторону від людей. Ми стояли і на Банковій і в Маріїнському в охороні. Іноді в першій лінії, за нами вже бєркута. – Стоп. Так ви ж опер угрозиска… – Я вам відкрию секрет мабуть, але усі, ну майже усі, київські слідчі і опера….еее… задіювались в різних завданнях по Майдану. Я просто не міг. Та й по 12 годин стояти на морозі, без харчування, чаю гарячого, коли в тебе прилітає… Та ну його…. Поліграф.

“Не знав”

“Я не знав, шо шеф взятки бере. Він же в АТО був!!!”

“Не читав”

– ви читали закон про поліцію? – нєт. – чому? – нікто нє дал.

“Відпустка”

– Що б Ви зробили, якби стали свідком дачі хабаря вашому безпрсередньому начальнику?– Ну… Слушайте… Ну… Я тогда вообще в отпуске был

“Водій начальника”

– Що робите? – Вожу начальника райвідділу – Емм… В чині лейтенанта-інспектора ви працюєте водієм? – Ну да [здивовано] – А що хочете робити? На якій посаді себе бачите? – На посаді водія начальника райвідділу – Я не знаю, які вам питання задавати. Який об’єм двигуна в машині начальника? – 1.6.

“Підстави для перевірки”

– Какие есть законные основания у полицейского для проверки документов у прохожего в метро? – Ну … лёгкая небритость … другая национальность… – А это в законе о милиции или полиции сказано? – … затрудняюсь ответить

“Далеко їхати”

Беркут: – Що робили в період листопада 13 – березня 14 років? – Адмінбудівлі охороняв. На майдан не прівлєкався. – Ви на поліграф (перевірятися) підете? Можете відмовитись, це ваше право. – Нє не піду, далеко їхати

“Кому служать”

– кому служить поліція?– міністерству.

“Народ теж”

– єдине джерело влади в Україні… – єдиної? – єдине. – президент. – і хто ще? – прем’єр. – і ще? – парламент. – все? – … – а народ? народ там є? – є. – а хто важливіший? – президент. – а тоді? – прем’єр. – і? – парламент. – а народ? – ну і народ теж.

“Огранщик”

– Конституцію читали? – так. – джерелом влади в Україні є…? – Верховна Рада! – ні. – Верховний суд! – спробуйте ще! – Конституція? – хто її встановлює? – Верховна Рада. – ні. – як його… етот… щяс… – народ. – о! точно! народ! – про фальсифікацію Конституції в 2010му чули? – ні. – скільки людину можна тримати в наручниках? – 3 години. – ні. не більше 2 годин. – що Ви робите, коли отримуєте злочинний наказ? – я маю виконувати наказ. – Ви закінчили Київський університет культури й мистецтв з дипломом бакалавра музейної справи, що змусило Вас піти працювати в Беркут? – ну я багато де працював, я ще й огранщіком працював. – так, я бачу. питань більше нема.

“Джерело влади”

– Єдиним джерелом влади в Україні є?– Конституція!

“Тисяча ізвінєній”

– який основний закон України? – … – найголовніший. – … – конституція. – точно! конституція! тисяча ізвінєній! – ну добре. а єдине джерело влади? – президент! – а отут тисяча ізвінєній не допоможе.

“Стаття 5”

Це сталось. У зв’язку з переатестацією вони почали вчити п’яту статтю Конституції на пам’ять. – Статтю 5 Конституції пам’ятаєте? – Так. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Комісія така: 0_о 0_о 0_о 0_о – Вау. А статтю 4 Конституції? – Ееее…. ні. – А статтю 6 Конституції? – Теж ні. – Ну і ладно в самом дєлє. Хорошого понємножку. …Чим би не закінчилась ця атестація, ми тепер твердо знаєм, що все не зря)) тепер вони хоча б вчать на пам’ять Конституцію:)

“Корупційна складова”

– чи є у вашій роботі корупційна складова?– ну просто не піднімається рука. і совість. така от біда.

“6 із 60”

Я думала після “Кандидата 17/17” (за числом набраних балів на тестуванні) мене вже нічого не здивує. Але ні. Таланти староі міліції вище моїх очікувань. Увечері дізналась про новий рекорд. Набрати 6 балів на тесті з 60 питань (в кожному – 4 варіанти відповіді) – оце я розумію вищий пілотаж. Комісії рубають найпрофесійніші й найдосвідченіші кадри, ага.

“54 із 60”

Простите, не могу не разгласить ) Только что было собеседование на английском языке. У девушки 54 бала из 60-ти по логике. Сумасшедшая мотивация, знания и мораль. Рекомендуем на повышение!

“Хороший слідчий”

Антикорупційний лайфхак від одного зі слідчих: – Вам пропонували “порішати”? – Пропонували, але зазвичай після першої пропозиції передумують. – І чому? – У мене стандартна відповідь: “хвилинку, зараз занесу вашу чудову пропозицію у протокол”.

“Слідча з Регіонів”

Мала сьогодні бути одна слідча (слідкиня?) на співбесіді. Втім, так-то вона слідча. А так – у виконкомі одної селищної ради. Ще в 2010 була обрана місцевим депутатом. Від партії регіонів, звісно. Після вбивств на Грушевського з партії не вийшла. Після вбивств на Інститутській – теж не одразу, станом на 22 лютого не подавала таких заяв (довгих літ процвітання локальним прискіпливим виданням, які це все моніторили). В декларації у неї за 2014 рік прибутків – кілька тисяч грн матеріальної допомоги як “матері-одиначці”. Тільки вона одружена, ну то таке. Навіть зарплату в декларацію не вписано. Ні землі, ні квартири. От тільки у їх місцевій раді, де вона у виконкомі, була одна волшебна сесія, де з десяток місцевих депутатів нарізали собі і своїм родичам земельки. Ну і нашій слідчій-депутату в тому числі. В декларації землі не вказано, звісно. Як пройшла співбесіда – не розкажу. Її не було. У грудні, в розпал першого місяця атестації, вже будучи переведеною в тимчасовий штат поліції, слідча звільнилась. А могла б бути така історія зі співбесіди сьогодні, ееех.

“На виході”

В холі. – Альо? Ну шо там, та нема чо розказувать. Заходиш, тебе питають всяке. Нічого свєрхєстєствєнного. Таке наче як за столом сидиш, тіки горілки нема. На виході – спасібадосвіданья, нічо не кажуть толком.

“Досить терпіти”

Хотіли чогось хорошого з атестації? Будь ласка. Да, соцмережі можна почистить. Але архів [старі пости дворічної давнини – ред. для особливо прискіпливих] соцмережі підробити не можна. І коли жінка-криміналіст постить 22 січня 2014 відео звірств і злочинів беркута, з фразою “досить терпіти” це багато чого вартує. Справа навіть не в тому, що вона була за Майдан. Справа в тому, що працюючи в силових структурах, щойно після прийняття законів 16 січня, в країні, де на той момент за вязку дров шили 15 років, і навіть натяку на втечу Януковича і розвал силової вертикалі ще не було, в неї вистачило сміливості запостити відео злочинів беркуту. Аве тобі, жінко-з-гарним-ім’ям.

За матеріалами: Новинарня

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На вулиці Теліги перекинулося авто, двоє постраждалих

По вул. Олени Теліги в Києві сталася ДТП, в якій постраждали водій та пасажир....

Це може бути цікавим

В Україні пояснили, як Крим і Донбас повільно пожирають Росію

Окупований Крим і ОРДЛО повільно пожирають всю Росію....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Під Києвом від вибуху гранати загинув військовий

Пізно ввечері у суботу, 23 вересня, на Київщині в руках у військовослужбовця розірвалася граната....