Четверо з п'яти «білих комірців» незадоволені своєю зарплатою

Четверо з п'яти «білих комірців» незадоволені своєю зарплатою. Число вкрай незадоволених зросло на 10% і тепер таких більше третини. Відповідно знизилось число тих, хто вважає свою зарплату гідною. Такі дані були отримані в результаті опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

В зв'язку з інфляцією і постійним ростом цін матеріальний стан «білих комірців» погіршується з кожним місяцем. За даними опитування hh.ua, половині з них останнім часом не підвищували зарплату, а кожному п'ятому урізали оклад. Проте навіть тим, чий прибуток в національній валюті не змінився, стало складніше жити на зарплату. Офісні робітники все частіше мають складнощі з плануванням бюджету і ледве дотягують до наступної виплати заробітної платні. Як показало опитування, у кожного другого гроші на життя закінчуються раніше, ніж на банківську картку приходить нове поповнення. За шість місяців до цього дефіцит бюджету був лише у третини опитаних.

Фінансові труднощі, викликані об'єктивними причинами, позначаються на задоволеності зарплатою. Четверо з п'яти «білих комірців» незадоволені розміром матеріальної компенсації, двоє з п'яти – вкрай незадоволені.

За півроку кількість вкрай незадоволених зросла на 10%. Відповідно знизилась кількість тих, хто вважає свою зарплату гідною. Якщо в першому півріччі 2015 часткову задоволеність виявив кожний п'ятий офісний робітник, то у другому – лише кожний сьомий. Як і раніше, повністю задоволені оплатою праці одиниці – 3-4% опитаних.

Незмінно більше за всіх своєю зарплатою задоволені IT-спеціалісти, представники медіа, а також фармацевти і представники консалтингових компаній, що надають послуги бізнесу. Не влаштовує розмір матеріальної компенсації страховиків, представників енергопромислової галузі і робітників консалтингових компаній, які надають послуги населенню.

Зміни в показниках задоволеності роботою не настільки значні як в показниках задоволеності зарплатою. Як і раніше, більше половини опитаних задоволені своєю роботою, третина – незадоволені і приблизно кожному десятому важко відповісти на питання.

Не скаржаться на роботу ІТ-спеціалісти, представники медіа и робітники сфери страхування. Менш за всіх робота влаштовує представників нафтогазового сектору, енергопромислової галузі, а також співробітників банків і логістичних центів.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у серпні 2015 року. В опитуванні взяли участь 5281 респондент з різних регіонів України.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Києві зник чоловік по дорозі з роботи

У Києві зник Савченко Олег Миколайович....

Це може бути цікавим

На Київщині невідомі забили до смерті голову правління Київобленерго

24 вересня, близько 20-ї години, у селі Білогородка Києво-Святошинського району невідомі особи напали на будинок голови правління ПрАТ «Київобленерго»....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Доба в АТО: 2 військових поранено, натомість 11 бойовиків ліквідовано

За минулу добу в зоні АТО двох військових ЗСУ було поранено....