Турчинов розповів про війни Кремля

В ході розслідування теракту у Стамбулі в результаті якого загинуло 10 людей, з яких щонайменше вісім – громадяни Німеччини, а 15 осіб отримали поранення, спецслужби Туреччини затримали трьох російських громадян, підозрюваних у причетності до організації цього злочину та у зв‘язках з ІДІЛ.

Останнім часом з‘являється все більше і більше інформації стосовно активної участі громадян Росії в діяльності терористичної організації ІДІЛ та впливу на її діяльність російських спецслужб. Окрім того, аналіз авіаударів, завданих російською авіацією в Сирії, свідчить про знищення, в першу чергу, не військових баз ІДІЛ, а мирних об'єктів регіональної інфраструктури: лікарень, хлібопекарень, елеваторів, підприємств, житлових будівель. Російські авіаудари стали однією з причин гуманітарної катастрофи в регіоні. Постійна небезпека для життя, неможливість гідного існування, призводить до мільйонних міграційних хвиль, скерованих до Туреччини та країн Європи. Внаслідок цього зростає терористична загроза та соціально-економічна дестабілізація в цих країнах. Саме тому можна зробити висновок, що і у 2016 році Росія продовжує гібридну війну не лише проти України, а й веде її проти ЄС та Туреччини. Це робиться для послаблення позицій цих країн та примушення їх до співпраці з РФ на її умовах «боротьби проти тероризму».

Кремль не відступається і від своїх агресивних намірів щодо України. Так,міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив що у 2016 році РФ посилить свою військову присутність на західному напрямку. Будуть створені нові військові бази та полігони, сформовані нові бойові підрозділи Збройних сил РФ. Ці погрози вже почали реалізовуватись і не деінде, як вздовж українського кордону!

Так, в районі населеного пункту Богучар Воронезької області відбувається розширення 262 військової бази РФ, в межах якої будуються нові військові об'єкти, куди вже почали перекидатись підрозділи 9 окремої мотострілкової бригади з Нижегородської області та планується додаткове розташування окремої танкової бригади.

В районі населеного пункту Валуйки Бєлгородської області (25 км від державного кордону України) розпочато будівництво військового об'єкту з метою розгортання багаточисельних бронетанкових підрозділів ЗС РФ.

В районі полігону «Кадамовський» (Ростовська область) споруджується військове містечко для розташування 33 окремої мотострілкової бригади, що перекидається до українського кордону з міста Майкоп (Республіка Адигея).

Крім того, для координації військових підрозділів, розташованих на кордоні з Україною, до міста Вороніжа передислоковано штаб 20 армії Західного військового округу, який до цього розташовувався у місті Муліно Московської області. Також збільшується російський військовий потенціал в окупованому Криму. На авіабазу в Бобруйську (Республіка Білорусь), яка також знаходиться в достатній близькості до українського кордону, перекинуті російські військово-транспортні літаки, винищувачі СУ-27 та бойові вертольоти.

Все це абсолютно дезавуює заяви російського керівництва щодо деескалації військового протистояння та мирного розв'язання створених ними військових конфліктів.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Скільки відмов отримали українці за час дії безвізу

За перші три місяці безвізового режиму країни ЄС відвідали 5 млн 799 тис....

Це може бути цікавим

Тела трех давно погибших альпинистов найдены на Эльбрусе

Спасатели обнаружили под западной вершиной Эльбруса с северной стороны тела трех альпинистов....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Завдяки депутатові від «Батьківщини» в столиці з’явиться три нові сквери

На пленарному засіданні Київради депутати підтримали ініціативу члена фракції «Батьківщина» Володимира Старовойта щодо створення трьох скверів в Оболонському р....