Якщо називаємо опонента терористом, то не повинні сідати з ним за стіл переговорів - дипломат

Якщо Україна називає опонента терористом, то не повинна сідати з ним за стіл переговорів. Про це, коментуючи візит до Києва нового представника у тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Бориса Гризлова, на своїй сторінці в Facebook написав екс-генконсул України у Стамбулі Богдан Якименко.

"Ось пишуть "мудрі" - чого ви єрепенитесь? Ну, прилетів Гризлов, то й прилетів. Головне ж, мовляв, щоб переговори і мир. А насправді ж справа зовсім не в Гризлові, Путіні чи росіянах.  Справа, як завжди, в нас самих. Якщо у нас є законодавство, яке зобов’язує вводити воєнний стан для відбиття зовнішньої агресії, значить, щоб бути державою, треба це робити. Якщо ми називаємо опонента терористом, і хочемо, щоб нам вірили, то не повинні сідати з ним за стіл переговорів (навіть гібридних, коли він сидить у сусідній кімнаті). Якщо ми вводимо санкції, то повинні їх дотримуватися. Якщо забороняємо польоти в Україну російським авіакомпаніям, то вони не повинні сюди літати. І те, що війна гібридна, формат переговорів підказують друзі, санкції шкодять нашій економіці, а на літаку прилетів глава делегації на переговорах - це не привід порушувати закони, а ще гірше - принципи", - написав він.

На думку дипломата, будь-які переговори та досягнення не варті нічого, якщо не базуються на праві і чітких моральних принципах.

"Будь-які дії влади, які виходять за рамки закону, проголошеної нею ж політики, і які не пояснюються нею, слід вважати спрямованими проти інтересів громадян. Аж поки влада аргументовано не доведе протилежне. Або буде змінену на ту, яка буде пояснювати мотиви своїх рішень. А аргументи в стилі "лишь бы не было войны" відверто не канають. Просто війна вже є. І порушення запровадженого нами самими ж обмеження на польоти російських авіакомпаній в Україну аж ніяк цю війну не зупинять. Тим більше, що згадана авіакомпанія не раз і не два здійснювала польоти до окупованого Криму. А Гризлов - нехай шастає", - вважає Якименко.

Читайте також: Ляшко закликав Порошенка заарештувати праву руку Путіна по Донбасу

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ученые рассказали, чем опасен сон на борту самолета

Пассажиры, которые спят во время взлета и посадки самолета, рискуют нанести непоправимый ущерб своему слуху....

Це може бути цікавим

NaviBand: Нам очень приятно, что в Украине нас так поддержали

Что побудило вас создать свою группу? Случайная встреча нас привела к тому, что мы решили попробовать сделать одну дуэтную песню "Абдымi мяне"....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Ученые назвали тип внешности, склонный к случайным связям

Ученые из университета Ниписсинга в Канаде установили, какой является внешность людей, наиболее склонных к случайным связям....