Яценюк доручив перерахувати плату для будинків за недостатньо надане опалення

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив провести перерахунок сплати за теплопостачання по всіх об’єктах, де послуга не була надана якісно. Про це він заявив на засіданні Міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає прес-служба КМУ.

.Яценюк зазначив, що є велика кількість скарг громадян, зокрема жителів Києва, щодо низької температури теплоносів.

Глава Уряду нагадав, що Урядом було прийнято рішення, “яке чітко передбачає обов’язок перерахунку в тому випадку, якщо послуга надана не в повному обсязі або неякісно”: “Неякісно — це означає, коли батарея холодна, а виставляють (рахунок) як за гарячу”.

“Усе залежить від якості послуги. Послуга надана в повному обсязі — значить, вона оплачується в повному обсязі. Якщо послуга не надана в повному обсязі, то вона й не оплачується”, — підкреслив Яценюк.

Глава Уряду доручив по всіх об’єктах теплопостачання, де послуга не була надана якісно, здійснити перерахунок: “І основне — запланувати в поточному році відповідні ремонтні роботи по таких будинках”. Він наголосив, що одним із ключових аспектів при проведенні реформи енергетичного сектору є якість підприємств теплокомуненерго, “тобто якість того, як вони працюють”.

“Прошу це питання невідкладно поставити перед київською владою”, — підкреслив Яценюк.

Глава Уряду нагадав, що в минулому році місцеві бюджети збільшили свої доходи на 40%: “Сподіваюся, що поточний рік також буде дуже плідний для місцевих бюджетів. Ключове питання — куди ці гроші діваються”.

Він нагадав про роботу місцевих програм з енергоефективності й відзначив ефективність цих програм у Львівській області та низці інших регіонів: “І для Києва, і для всіх інших міст вкрай важливо відправляти ці гроші безпосередньо на енергоефективність, тобто на ремонт мереж та утеплення будинків”.

Частина цих коштів, підкреслив він, компенсується з державного бюджету: “Ми їх, звичайно, перерахуємо, але від цього в хаті тепліше не стає. Стане тепліше тільки тоді, коли будуть відновлені мережі і коли вікна поміняють і утеплять будинки. І це — наше спільне завдання в частині також впровадження енергетичної реформи”.

Читайте також: Кияни жаліються на проблеми з опаленням

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Саакашвілі відсторонив свою речницю за антисемітизм в бік Порошенка

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі відсторонив від роботи свою речницю Дарину Чиж за антисемітизм....

Це може бути цікавим

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Киеве машины облили кислотой - повреждено более 10

В Дарницком районе злоумышленники повредили машины агрессивным химическим веществом....