Путіна в Азії поважають як «міцного лідера», — журналіст

Про сприйняття України в Азії розповів виданню Cultprostir журналіст Артем Заєць, котрий подорожує Азією вже третій рік поспіль.

"Реагують, як і раніше: а, європеєць... У багатьох країнах кажуть «сер» або навіть «бос» – це тішить «ЧСВ», якого ми часто вдома позбавлені. Але якщо раніше Україна для них взагалі була порожнім звуком, як для нас якась Нова Гвінея, то тепер у поглядах вже щось таке загорається: начебто чули про Україну щось в новинах... Тільки ось що?"

"Деякі ще чули про літак «Антонов». Біда в тому, що за великим рахунком вони тут нічого не знають і не хочуть знати, крім того, що «у вас там якийсь конфлікт з Путіним». Хоча навіщо їм знати? У людей своїх турбот вистачає. І Путіна вони в цілому поважають як «міцного лідера» із закордонних теленовин, якісь сподівання щодо міжнародного співробітництва з ним пов'язують. Знову ж російські туристи донедавна багато грошей в Азії залишали. Треба визнати, на узбіччі світової історії та політики наші європейські розклади людей не дуже-то цікавлять. Де вони, а де Європа? Бідняки скрізь живуть однаково: купити телефон якнайдорожчий, випити бражки, ну і таке інше. Здалася їм та політика. Гітлера, наприклад, в Азії багато супергероєм вважають, футболки зі свастиками продаються. Інший світ, що й казати...

Доводиться пояснювати на пальцях про «спірні території», наводячи місцеві приклади – жителям колишніх колоній так зрозуміліше, бо мало не кожна країна досі з кимось не може якісь шматки або острови поділити. Але те, що нас не знають, це, повторюся, нормально. Може, злегка прикро, але в цілому цілком зрозуміло. Ми в територіальних суперечках між Філіппінами і Малайзією теж не розбираємося, і якось нас це не парить. А суперечки там такі давні, що й ну. Але хоч не плутають більше Росію з Україною – і то добре."

Читайте також: Журналіст пояснив навіщо Путіну кримське «опитування»

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Судебная реформа: станет правосудия доступным для граждан

Более того, доступ к судопроизводству усложнится, считает активист ОО «Соціальний рух», юрист Виталий Дудин....

Це може бути цікавим

Медики выяснили причину массового отравления детей в киевской гимназии

Стало известно, что вызвало массовое отравление в гимназии №59 Голосеевского района....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В центре Киева изменятся маршруты троллейбусов

Сегодня, 21 сентября, с 9:00 и ориентировочно до 20:00 изменятся маршруты троллейбусов №5, №8, №9 и №17....