Журналіст розповів, яким буде 2016 рік для українців

Наступного року Україна житиме у тенденціях кризи 2015-го. Про це у коментарі Gazeta.ua сказав журналіст Віталій Портніков.

"25 років для України було віртуальним життям. Яке базувалося на зловживанні ресурсами радянської економіки. І на небажанні змінювати свій власний світ. Україна вступає на цей шлях після Майдану. Росія вступатиме на нього або наступного, або у найближчі 2-3 роки. І ми з вами житимемо у тенденціях кризи 2015 року. У випробуваннях, проблемах, поневіряннях, розчаруваннях ще досить довгий час", - сказав він.

За словами журналіста, Україну відрізняє від Росії те, що 2015 рік - рік початку реформ.

"Незважаючи на всі проблеми у стосунках між владою і суспільством, у самих владних таборах. У стосунках України з її міжнародними партнерами. З її ворогами — насамперед з РФ, яка і досі не полишила думки знищення нашої держави. Незважаючи на все це, у нас є шанс продовжити реформування і вийти із якомога меншими економічними і соціальними жертвами", - зауважив Портніков.

Експерт вважає, Україна має всі шанси стати успішною.

"І якщо період кризи і поневірянь в Росії може розтягтися на десятиліття, то ми маємо всі шанси вже через 15-25 років бачити сучасну, модерну, європейську Україну. Яка нагадуватиме Польщу чи Румунію", - сказав він.

Також Портніков прогнозує, що агресія РФ послабиться.

"Кризові явища в Росії зростатимуть. Саме тому агресивний тиск на Україну путінського режиму зменшуватиметься. Бо у РФ не буде достатньо грошей для продовження агресії. По-друге, Путін, як не дуже компетентна і освічена людина, яка підбирає собі в радники такого ж типу людей, робитиме одну помилку за іншою. Як у зовнішній, так і у внутрішній політиці. Все це ми спостерігаємо в році що минає. І спостерігатимемо у набагато більш серйозних обсягах у 2016-му", - пояснив журналіст.

Портніков назвав минаючий рік "складним для України".

"Тому що були серйозні розчарування соціального характеру. Ми і зараз бачимо, що влада втрачає довіру серед багатьох громадян. Що набирають популярність різноманітні популісти. Які намагаються давати прості відповіді на складні питання. І це все наслідок того, що небагато хто з українців і досі уявляє собі ціну, яку нам доведеться заплатити за життя у реальному світі", - зауважив він.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Где выбрать бассейны и сопутствующее оборудование

Собственный бассейн - мечта многих, которой, казалось бы, зачастую суждено остаться несбыточной....

Це може бути цікавим

Екс-депутата, якого підозрюють в розбещенні дітей, затримали на вокзалі

У Маріуполі Донецької області затримали колишнього депутата Сумської обласної ради, який був оголошений в розшук за підозрою у розбещенні малолітніх....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

В Киеве автохам припарковался прямо посреди дороги

Вчера, 19 сентября, в Киеве заметили автомобиль, который был припаркован прямо посреди проезжей части....