Названо дату повернення Україні Криму

Власник кримськотатарського телеканалу ATR, координатор блокади Криму Ленур Іслямов заявив, що анексуваний Росією півострів буде повернено Україні навесні 2016 року в разі зниження вартості нафти.

Про це він сказав в інтерв'ю Одеському кризовому медіа-центру.

Іслямов також висловив думку, що в Україні відбудеться зміна уряду.

"Я думаю, зміна уряду буде однозначно. Донбас заморозиться якимось чином. А Крим будуть нам пропонувати повернути в різних варіантах - наприклад, без Севастополя. Будуть домовлятися про знаходження якогось флоту, про спільне управління. Якщо нафта буде по доларів 20 місяці три, то ми це побачимо вже в березні-квітні. Я думаю, в хорошому варіанті Путіна якимось чином відсторонять. У поганому варіанті - це буде війна з Туреччиною. Природно, війна це все прискорить. Ми повинні бути готові. Ми бачимо, яку вони техніку понагнали. Українці повинні всі піднятися і битися за свою землю, тільки так ми зможемо зробити цю країну державою. Зараз ми в чомусь недодержава, у нас забрали частину території ", - сказав Іслямов.

Він також зазначив, що Туреччина надає підтримку учасникам блокади Криму.

"Ось в п'ятницю вже військова форма прийде. Вже нас починають укомплектовувати. Турецький уряд розуміє, що Україна поки не може так швидко реагувати. Вже немає сумнівів, що Крим повернеться. Але що робити з сепаратистами? Українські правителі вже дивляться на них, як на електорат. Ми ж країна виборів постійних. І це вже зараз політиків професійних турбує: хто це електоральне поле буде освоювати. Ну і думки у них такі: Крим повернемо, кримським татарам треба квоту якусь буде дати, щоб вони там сиділи і були задоволені . Але це та ж фсбшная історія, яка відбувається в Росії, вони таку ж історію роблять тут. Зараз ми будемо просити автономію у складі України, і лише кримські татари будуть зараз очолювати уряд Криму, ми разом з українцями будемо вирішувати долю Криму, і ніяк по-іншому. Було б здорово, якби прийняли закон про позбавлення громадянства сепаратистів. Нам, українцям, треба повчитися у Балтійських країн ", - сказав Іслямов.

Читайте також: Скіфське золото не повернуть російському Криму

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Що буде зі столичними МАФами

Столична влада продовжуватиме демонтаж незаконних МАФів в метрополітені....

Це може бути цікавим

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

На майнинг одного биткойна уходит энергии, как на целый дом за месяц

Майнинг биткойнов использует много электроэнергии, что делает безопасными подобные операции, так как неправомерные схемы становятся слишком затратными....