Зрада наближається: журналіст описав, як Рада приймала "нічний бюджет"

Сьогодні, 25 грудня, о 4-й годинні ранку Верховна Рада України прийняла "нічний Держбюджет" на 2016 рік.

Про те, як народні депутати здавали країну, голосуючи за "кота в мішку", написав у Фейсбук журналіст Юрій Бутусов.

"4.05 утра. Государственный бюджет Украины ставится на голосование. Сейчас будет голосование. Трансляцию парламента 42 миллионной страны онлайн смотрит 582 неравнодушных граждан. Немало как для утра. Бюджет принят - 263 голоса.

Штрихи.

Мустафа Найем нашел что 24 миллиона гривен направлены на песенный фестиваль. Мгновенно в зале принята поправка - деньги с фестиваля сняли, и передали в МИД.

Лещенко спросил: "Почему в прошлом году мы приняли бюджет в 5 утра, ведь вы обещали что это больше не повторится? И где доходы от "Укрнафты" в бюджете этого года и и где дивиденды в бюджете следующего года?

Яценюк: "Вельми... пан Лещенко. Ми виконали те що казали - бюджет цього року буде прийнято у пів-четвертої ранку. Бюджет голосується зараз згідно з резолюцією Ради за яку ви голосували у вересні. оскільки податковий кодекс ви проголосували сьогодні о 16 годині, то бюджет вам доводиться розглядати саме зараз. Директор "Укрнафти" Ролінгз забов*язаний сплатити 1,8 міль*ярда гривень до кінця цього року. Забов*язали сплатити дивіденди завдяки саме урядовому законопроекту. Якщо Ролінгз не сплатить дивіденди до 1 січня, то контракт буде розірвано та його оштрафують".

Ляшко: "Ми проголосуємо за цей ганебний бюджет!" (Це мабуть шо квінтесенція всієї ночі)

Тимошенко: "На финансирование Винницкой облгосадминистрации выделено больше средств чем на любую другую область".

Гройсман: "В Винницкой области больше всех сельских советов в Украине, деньги идут на зарплаты, а не на капитальные вложения. Этот бюджет - это бюджет децентрализации".

Яценюк: "Ми маємо зрозуміти, що ми зробили. Єдиний соціальний внесок - тягар для підприємців вперше зменшений майже в 2 рази - з 41 до 22%. Бюджет створює спражню децентралізацію - доходи місцевих бюджетів зростуть на 40%, це гроші на дітсадки, школи. Сьогодні ухвалено новий механізм прозорого відшкодування податку на додану вартість - він забезпечить прозорість. 19% зростання видатків на публічний сектор - учителів, лікарів. Ніхто не сподівався що Україна здобуде такий прогрес. Я прошу підтримати наше спільне майбутнє і проголосувати".

Гройсман: "Дякую! Ніхто не очікував, а ми це зробили. Бюджет тактичний. Ми зробимо все для стратегічного розвитку нашої держави. Ми зберегли в бюджеті багато речей які країна очікувала"."

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ОБСЄ збільшує кількість спостерігачів в Україні

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ збільшить кількість спостерігачів за ситуацією в Україні до 800 осіб, заявив перший заступник керівника СММ ОБСЄ Олександр Хуг....

Це може бути цікавим

Самолет, который опрыскивал поле, разбился в Хмельницкой области

Утром 19 сентября вблизи села Трительники Волочисского района на Хмельнитчине, упал легкомоторный самолет Z-37A во время того, когда он совершал опрыскиваниея полей ....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Россия заинтересована в еще одной войне, — историк

Северокорейский коммунистический режим, конечно же, представляет угрозу для своих ближних и дальних соседей....