Луцька міськрада вимагає відставки уряду Яценюка

23 грудня 2015 року Луцька міська рада підтримала внесений фракцією ВО «Свобода» проект звернення до Верховної Ради щодо відставки уряду Арсенія Яценюка. За проект проголосували 40 депутатів міської ради.

Проект звернення зачитав голова фракції ВО «Свобода» у Луцькій міськраді Микола Федік.

Подаємо текст звернення повністю.

«11 грудня у псевдореформаторського уряду Арсенія Яценюка закінчується річний імунітет на відставку. Турбуючись про долю свого партійного лідера, народні депутати України з «Народного фронту» розгорнули активну та гучну пропагандистську кампанію. Вони не сходять з екранів телевізорів, намагаючись переконати електорат в успішності реформ та ефективності діючого уряду і присвоюючи йому надумані заслуги та здобутки.

Проте реальний стан справ у країні – очевидний і не такий, про який говорять із телеекранів численні апологети уряду. Результатом року діяльності уряду на чолі з Прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком, який прийшов до влади на крові героїв Революції Гідності та російсько-української війни, стало значне зростання комунальних тарифів та урізання соціальних стандартів.

Кабмін на чолі з лідером «Народного фронту» відзначився намаганнями розпродати стратегічні та прибуткові підприємства і землю сільськогосподарського призначення. Свавілля каральних органів, переслідування політичних опонентів, кидання за грати націоналістів-учасників війни та революції, волонтерів стало реальністю. Замість того, щоб вживати дієві управлінські заходи для реанімації державної економіки та покращення якості життя українців Арсеній Яценюк та його уряд займалися лише імітацією реформ, лобіюванням інтересів олігархічних кланів, знищенням політичних конкурентів.

Незважаючи на обіцянки у 2013 році ще тоді опозиціонера Арсенія Яценюка зменшити тарифи на природний газ, електроенергію та комунальні послуги, за ініціативи його ж уряду з 1 квітня 2015 року в рази було збільшено тарифи на енергоносії для населення. Газ власного видобутку відданий у розпорядження олігархів, а населенню продають набагато дорожчий імпортний газ. Мільярди кубів газу зникають на потреби «спільного користування» з приватними структурами. А уряд вже витратив понад 1 мільярд доларів на постачання газу та електроенергії на тимчасово окуповані території Донбасу знаючи, що рахунки за поставлені енергоресурси ніхто не оплачує.

В чому справді уряд Яценюка досягнув «успіху», так це в небачених до цього обсягах корупції. Арсеній Яценюк та його уряд ігнорують підтверджені перевірками Держфінінспекції факти багатомільярдної корупції в урядах України та не вживають заходи щодо відшкодування нанесених державі збитків. Покараних за корупцію немає. Кримінальні провадження не доведені до суду. Дії чинних високопосадовців не дають змоги розслідувати корупцію уряду Азарова та повернути награбоване державі. Немає реакції на підтверджені СБУ корупційні дії чинного уряду та інших державних посадових осіб, умисно спрямованих на доведення до банкрутства державних підприємств.

Міжнародного розмаху набув корупційний скандал з народним депутатом України Миколою Мартиненком – одним із головних спонсорів політичної сили Арсенія Яценюка. Прокуратура Швейцарії звинувачує його компанію в корупційних схемах.

За час урядування Арсенія Яценюка ВВП України впав на 20%. Промисловість скоротилася на 25%. Ціни зросли як мінімум у 2-3 рази. Національна валюта знецінилася більш як утричі. Мінімальна зарплата і пенсія українців відстає від реального прожиткового мінімуму у 2 рази. Все це – наслідки провальної роботи уряду, помножені на неефективну роботу НБУ. Але за цими цифрами падіння економіки реальні людські долі. Кожен українець, окрім можновладців, олігархів та корупціонерів, відчув їх на собі.

Крім зовнішньої агресії, яку здійснює Росія, в Україні наявна ще й внутрішня агресія – корупція, безвідповідальність, хабарництво. А також – неефективна, бездіяльна, нечесна влада. Зараз вона намагається під будь-якими приводами залишитися. Вигадує нісенітниці про свою незамінність і унікальність. Стверджує, що проводить реформи. Насправді ж неефективну політику нинішніх керманичів України помітно неозброєним оком. Уряд Яценюка – це уряд не національного порятунку, а уряд зраджених сподівань українців на гідне життя.

У зв’язку з викладеним, вимагаємо від Верховної Ради України розглянути питання відставки уряду під керівництвом Арсенія Яценюка за підсумками року його діяльності за провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Ярош вказав на сумну тенденцію в ЗСУ

Відчутні позитивні зміни у Збройних силах України можуть бути знищені через появу в армії великої кількості людей з неправильною мотивацією....

Це може бути цікавим

Трамп відреагував на погрози Північної Кореї в ООН

Президент США Дональд Трамп різко відреагував на озвучену міністром закордонних справ Північної Кореї Лі Ен Хо в ООН позицію Пхеньяну про "обов'язковий" ядерний уд....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

У Києві сталася смертельна ДТП з іномаркою

У п'ятницю, 22 вересня, в Києві на вул....