Де заробити на Новий рік?

Для одних новорічні свята — довгоочікуваний відпочинок і можливість провести час у колі сім’ї, для інших — час активної роботи і додаткового заробітку. Аніматори, офіціанти, інструктори із зимових видів спорту, і навіть художники-творці новорічних іграшок можуть заробити напередодні свят. Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна пропонує добірку новорічних вакансій для тих, хто жертвує власним часом, щоб створити святковий настрій своїм клієнтам.

Агентство Prime Star/Event Management шукає Івент-координатора новорічного квесту. Спеціалісту з гуртових ігор пропонують працювати в команді організаторів проекту головної новорічної ялинки країни на Софіївській площі — «Новий рік між двома дзвіницями». Вакансія підійде тим, хто хоче долучитися до грандіозного івент-проекту й отримати колосальний досвід. Суть роботи полягає в координуванні групи з 15 осіб під час новорічної гри. Працювати потрібно буде по 2 години на день протягом 15 концертних днів. Шанси на успіх у пошукачів досить високі, оскільки ще є 10 вакантних місць.

В Івано-Франківську відкрита вакансія Художника по склу. Напередодні Нового року представникові цієї професії пропонують працювати зі скляними ялинковими прикрасами. У пошукачів має бути досвід роботи 1-3 роки і профільна освіта — точна механіка, ручні ремесла і друкарська справа. Графік роботи — 8 годин на день, 5 днів на тиждень.

На новорічні свята в Києві потрібен Офіціант. Головні вимоги: презентабельний зовнішній вигляд, грамотна російська мова, відповідальність, охайність, уміння спілкуватися з людьми. Обов’язки: робота на фуршетах та інших корпоративних заходах, прийом і супровід гостей, консультування відвідувачів щодо меню ресторану. Досвід роботи бажаний, але не обов’язковий. Роботодавець надасть допомогу в оформленні медичної книжки, гнучкий графік роботи, а також можливість кар’єрного і професійного зростання. На успішного пошукача чекає зарплата від 3 000 до 8 000 грн, а приємним бонусом буде молодий і дружний колектив.

Ті, хто прагнуть суміщати роботу й відпочинок, можуть поїхати в Буковель як Інструктор із лиж і сноуборду. До пошукачів висувають такі вимоги: уміння кататися, хороші фізичні дані, вільне володіння українською і російською мовою, позитив у спілкуванні й рекомендації з минулого місця роботи. Працевлаштування буде відбуватися у кілька етапів: анкетування, оцінювання катання, допуск до курсів, курси, іспити, допуск до роботи інструктором. Тривалість стажування — 90 годин. Обов’язки інструктора: навчання відвідувачів траси катанню на лижах і сноуборді; інструктаж людей, які не вміють кататися або погано катаються; пошук нових учнів; допомога з організацією і проведенням змагань, а також участь у інструкторських змаганнях.

У зв’язку з розширенням і підвищенням обсягів продажу перед новорічними святами рекламно-поліграфічна компанія шукає Менеджера по роботі з клієнтами. Вимоги до пошукачів: досвід роботи поліграфії або рекламних агенціях від 1 року; вміння залучати нових замовників; наявність «активної клієнтської бази»; досвід особистого консультування замовників; високі комунікативні навички, відповідальність, старанність. Зарплата від 4 000 до 6 000 грн і повністю залежить від рівня компетенцій майбутнього співробітника, а бонусна система розроблена самими співробітниками компанії.

Івент-компанія «Селебрейт» запрошує на роботу Водія на розвезення замовлень у період новорічних свят. Вимоги: досвід роботи водієм-експедитором або кур’єром, водійські права категорії В, відповідальність. Компанія розгляне кандидатуру пошукача без досвіду роботи. Оплата відрядна (за кількістю виконаних доставок і доручень) від 7 000 до 10 000 грн. Умови: робота за договором, п’ятиденний робочий тиждень. Також компанії потрібен Охоронець на новорічні свята. Графік роботи позмінний, обговорюється індивідуально з кожним із кандидатів. Зарплата за відпрацьовані зміни. Досвід роботи необов’язковий, розглянуть кандидатури студентів.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в грудні 2015 року.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Папу Римського звинуватили в єресі

Кілька десятків католицьких теологів, священиків і академіків висунули офіційні звинувачення в єресі в адресу Папи Римського Франциска після його промови в 2016 ро....

Це може бути цікавим

Владельцы Volvo смогут каждые два года менять свое авто на новое

Шведский автопроизводитель Volvo представил новую упрощенную схему владения автомобилем - абонентский сервис Care by Volvo....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Эксперт объяснил, почему Венгрия атакует суверенитет Украины

В Венгрии обращаются к вопросу прав зарубежных венгров, поскольку социально-экономическая ситуация в стране является не слишком радужной, поэтому политики пытают....