Гурт BRUTTO представив у Києві новий альбом «Родны край»

\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'
\r\n

У суботу, 19 грудня, грандіозним концертом у київському Палаці спорту гурт BRUTTO завершив першу частину світового туру на підтримку нового альбому «Родны край».

\r\n

Через рік після свого cтворення гурт BRUTTO зібрав аншлаг на одному з найбільших концертних майданчиків України.

\r\n

За дві години концерту BRUTTO вперше виконав увесь альбом «Родны край» цілком, а також попередній альбом Underdog і композиції з репертуару Ляпісів у новому аранжуванні. Спеціальним сюрпризом київського концерту стала участь легенд проекту Lyapis Crew трубачів Василя Цибулі та Владислава Краба в піснях «Броненосец (Ты ни при чём?!)», «Не быць скотам», «Манифест», «Грай».

\r\n

Журналісти видань Zефир, LiRoom.com.ua та білоруського сайту 1863x.com поділилися своїми враженнями від концерту.

\r\n

Журнал Zефир:

\r\n

«Як вже не раз обговорювали журналісти, ідея і стиль BRUTTO виникли в Сергія Міхалка вже давно. Тому «Броненосец», «Капитал», «Матрешка», «Железный», «Не быць скотом», «Грай», «Танцуй», «Рабкор», «Танк» так органічно звучать у виконанні BRUTTO. В них є той самий здоровий і бунтівний дух, зростити який в новому поколінні давно поставив собі за мету Сергій Міхалок.

\r\n

І якщо перший альбом Underdog був присвячений культу здорового тіла, здоровому суперництву і дружній єдності в спорті: гирі, штанги, м\'ячі, регбі та ін., і судячи з великої кількості накачаних хлопців, ця ідея спрацювала і змусила взятися за спортивний інвентар, то другий альбом «Родны край», який вперше прозвучав у Києві цілком, повинен загартувати здоровий дух.

\r\n

... Концерт вийшов дуже цілісний і неймовірно енергійний (хоч одяг віджимай). Пісня за піснею, без перерви, без зайвих розмов, тільки музика, тільки рух – тільки міцний і загартований організм здатний витримати заданий ритм».

\r\n

LiRoom.com.ua:

\r\n

«Напір. Гурт почав і понад півтори години мчав, як паровоз, в який закинули занадто багато палива. Без жодної паузи, без перерв і блекаутів. Міхалок і команда видали концерт на одному диханні. При цьому кожна пісня супроводжувалася неабияким фізичним навантаженням учасників. Такому напору і завзяттю більшість команд можуть лише позаздрити.

\r\n

Артистизм. Незважаючи на образ брутальних мужиків з качалки, всі солісти гурту – чудові артисти. Кожен рух, кожен вихід до мікрофона, синхронне підняття рук, кричалки між піснями відпрацьовані до дрібниць. Спостерігати за тим, як троє з п\'яти солістів вискакують до мікрофонів і відбігають назад на акцентах у приспівах – справжнє задоволення. І хай не надурить вас накачана біцуха, BRUTTO не такі прості, як хочуть здаватися».

\r\n

1863x.com:

\r\n

«Концерт був присвячений презентації другого альбому гурту – «Родны край». Зрозуміло, що з Білорусі приїхало безліч гостей, навіть цілими автобусними турами ...

\r\n

Чим приємно відрізняються київські концерти від мінських – повна свобода. Жодної всюдисущої міліції та ОМОНу, яких побоюєшся більше, ніж слему. При цьому, безпека організована на високому рівні, в тому числі, і завдяки самим глядача. Спалили не один фаєр – і все гаразд.

\r\n

Ну і найбільше порадувала наявність безлічі молодих людей, тверезих, з гарячими й ідейними очима. BRUTTO для них як справжня віддушина, в якій вони можуть себе відчути своїми. Так тримати, хлопці!»

\r\n

Нагадуємо, що 14 вересня BRUTTO презентували свій другий альбом – «Родны край» і оголосили про грандіозний тур на його підтримку. За цей час гурт виступив у п’яти великих містах України, а також у Польщі, Чехії та Великобританії. Друга частина всесвітнього туру стартує 5 лютого повторним концертом у київському клубі Atlas. На 2016 рік у BRUTTO заплановані концерти в Україні, країнах Європи, США та Канаді.

\r\n

 

\r\n

Тур 2016:

\r\n

5 лютого – Україна. Київ

\r\n

6 лютого – Україна. Полтава

\r\n

7 лютого – Україна. Кременчук

\r\n

12 лютого – Україна. Бердянськ

\r\n

13 лютого – Україна. Кривий Ріг

\r\n

14 лютого – Україна. Запоріжжя

\r\n

21 лютого – Україна. Чернігів

\r\n

26 лютого – Україна. Миколаїв

\r\n

27 лютого – Україна. Одеса

\r\n

28 лютого – Україна. Херсон

\r\n

\r\n

4 мара – Україна. Кіровоград

\r\n

5 березня – Україна. Черкаси

\r\n

6 березня – Україна. Бориспіль

\r\n

12 березня – Польща. Białystok

\r\n

18 березня – Україна. Хмельницький

\r\n

19 березня – Україна. Вінниця

\r\n

20 березня – Україна. Чернівці

\r\n

25 березня – Україна. Івано-Франківськ

\r\n

26 березня – Україна. Тернопіль

\r\n

27 березня – Україна. Луцьк

\r\n

31 березня – Естонія. Таллінн

\r\n

\r\n

1 квітня – Латвія. Рига

\r\n

2 квітня – Литва. Вільнюс

\r\n

8 квітня – Україна. Рівне

\r\n

9 квітня – Україна. Житомир

\r\n

10 квітня – Україна. Бровари

\r\n

\r\nhttps://www.youtube.com/watch?v=YX5UdrBozms\r\n

\r\n

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Многоуровневые натяжные потолки – что обязательно о них нужно знать

Натяжные потолки являются самым современным на сегодняшний день видом оформления верха помещения....

Це може бути цікавим

Шкіряк прокоментував причетність українських диверсантів до підриву "міністра ДНР"

Радник глави МВС Зорян Шкіряк назвав брехнею інформацію про затримання бойовиків "українських диверсантів", які влаштували замах на міністра доходів і зборів" так ....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

​Крупнейший российский банк сократит свое присутствие в Европе

Сбербанк России намерен закрыть свой бизнес в ряде европейских стран....