Сварка з Аваковим: Саакашвілі не відмовляється від своїх слів

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оприлюднив відео конфлікту з головою Одеської ОДА Міхаілом Саакашвілі, який відбувся 14 грудня під час засідання Національної ради реформ.

«Ви сказали, що Кабмін очолює корупцію. Без доказів. Ви як говорити зараз? – спитав Аваков у Саакшвілі передразнюючи його.

«Зі мною так ніхто не може розмовляти, кривляючи мене, ніхто так не дозволяє собі зі мною говорити. Я вимагаю ввічливості», - відповів Саакашвілі.

Після цієї фрази Аваков почав викрикувати на адресу Саакашвілі лайки, але конфлікт намагалися згасити.

В той же час, Аваков задав голові Одеської області питання, чи не заважає він приватизації Одеського припортового заводу.

«Я з вами не розмовляю, ви вор і я це доведу. У мене немає мільйонів, як у вас. У мене є репутація. Всі знають, що ти сидиш на схемах.  Міністр вор», - голосно сказав Саакашвілі.

Аваков не стримався і запустив в Саакашвілі склянку з водою. Засідання закрили, але конфлікт тривав.

«Остання тварюка. Свою країну довів, забирайся під три чорти», - продовжував кричати Аваков.

Саакашвілі відповів, що він також українець і нікуди не збирається їхати з країни, до перепалки долучився Яценюк.

«Тріпло та циркач. Тебе закликали сюди робити реформи, а ти робиш цирк», - закричав Яценюк.

Міхеїл Саакашвілі, у свою чергу, відреагував на оприлюднене міністром МВС Арсеном Аваковим відео їх конфлікту, який стався на Нацраді реформ 14 грудня.

Жалкую, що довелося назвати Прем'єр-міністра злодієм, але ще більш жалкую, що це правда.Відео, яке мені передали в Адміністрації Президента після моїх наполегливих прохань. На ньому чітко чутно (в кiнцi) як Прем'єр-міністр обзиває мене "гастролером" і "треплом", а його міністр запропонував забратися з "його країни". Я використав слово "злодії" відносно Прем'єр-міністра і міністра внутрішніх справ і від цих слів не відмовляюся. Я люблю Україну і ми позбавимо нашу країну від злодіїв і шахраїв.--Сожалею, что пришлось назвать Премьер-министра вором, но ещё более сожалею, что это правда. Видео, которое мне передали в Администрации Президента после моих настоятельных просьб. На нем чётко слышно (к концу) как Премьер-министр обзывает меня "гастролером" и "треплом", а его министр предложил убраться из "его страны". Я использовал слово "воры" по отношению к Премьер-министру и министру внутренних дел и от этих слов не отказываюсь. Я люблю Украину, и мы избавим нашу страну от воров и жуликов. Posted by Mikheil Saakashvili on 16 декабря 2015 г.

«Жалкую, що довелося назвати Прем'єр-міністра злодієм, але ще більш жалкую, що це правда», - написав Саакашвілі в Facebook.

Також, голова Одеської області виклав свою версію відеозапису, яку, за його словами, йому буле передано з адміністрації президента.

«Відео, яке мені передали в Адміністрації Президента після моїх наполегливих прохань. На ньому чітко видно як Прем'єр-міністр обзиває мене «гастролером» і «треплом», що добре чути в кінці відео, а його міністр запропонував забратися з «його країни». Я використав слово «злодії» відносно Прем'єр-міністра і міністра внутрішніх справ і від цих слів не відмовляюся. Я люблю Україну і ми позбавимо нашу країну від злодіїв і шахраїв», - зазначив Саакашвілі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У зоні АТО поранили українського військового

Проросійські найманці знову застосовували як гранатомети, так і міномети різних калібрів у світлу пору доби....

Це може бути цікавим

Как выбрать детскую коляску

Детская коляска - это неизменный атрибут и огромная помощь для молодых родителей, которая позволяет гулять, укладывать спать, легко перемещать детские вещи, игрушк....

загрузка...

Автоновини

Дивіться, що пишуть

Дніпро на межі: Чому посередині головної річки країни можна гуляти по коліно у воді

Прогулянка по коліно у воді посередині Дніпра в Києві стала реальністю....